Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Vlora Albania EN Immobiliers à Vendre Vlora Vlora FR Inmueble a la venta Vlora Vlora ES Immobilien zum Verkauf Vlora Vlora DE Immobiliari in Venditap Vlora Vlora IT Immobiliën te koop Vlora Vlora NL Imoveis venda Vlora Vlora PT дома Продажа недвижимости Vlora Vlora RU
« Terug

Commerciële te koop Vlora, Albanië

£303.905 GBP | $410.060 USD
Type eigendom: Commerciële
Slaapkamers: 1
Badkamers: 2
Oppervlakte: 136 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
DES Real Estate
Orgest Canaliaj
Locatie: Albania
Talen: Engels,Albanian
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Orgest Canaliaj
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/8/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
HANDELSRUIMTE VOOR VERKOOP DICHTBIJ RRAPI, VLORA
HANDELSRUIMTE VOOR VERKOOP DICHTBIJ RRAPI, VLORA
Prijs: 350.000 Euro/Totaal
Het gebouw wordt gevestigd op de benedenverdieping en heeft een gebied van 136 m2.
Het milieu is bij het front
Plaats: De Straat van Konomi van Dhimiter, Vlora
Richtlijn: Het westen
Het wordt georganiseerd in 1 ruime ruimte, 2 badkamerss, en een openluchtgebied.
Gemakkelijk toegankelijk.
Het wordt gevestigd op de hoofdweg.
Het wordt gevestigd in één van de meest gefrequenteerde toeristengebieden van Vlora, dichtbij het overzees en is een zeer goede kans voor diverse activiteiten.
Het milieu is geschikt voor diverse ondernemingen zoals: koffiebar, snel voedsel, bar-restaurant, winkel, enz.
Voor meer informatie of een bezoek aan het bezit, contacteer ons.
355 69
-
Extra informatie
TypeBusinessgebouw van het bezit
CityVlore
Eigendom certificateYes
Overeen te komen PriceYes
Bezit PositionWest
StatusForverkoop van het bezit; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlorë
Postcode:
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 136 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Commerciële te koop in Vlora | Vlora Verminderd Vastgoed | Vlora Luxe Vastgoed | Vlora Goedkoop Vastgoed | Vlora Commerciële te koop