Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Vlora Albania EN Immobiliers à Vendre Vlora Vlora FR Inmueble a la venta Vlora Vlora ES Immobilien zum Verkauf Vlora Vlora DE Immobiliari in Venditap Vlora Vlora IT Immobiliën te koop Vlora Vlora NL Imoveis venda Vlora Vlora PT дома Продажа недвижимости Vlora Vlora RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Vlora, Albanië

£135.802 GBP | $185.871 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 78 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
DES Real Estate
Orgest Canaliaj
Locatie: Albania
Talen: Engels,Albanian
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Orgest Canaliaj
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/30/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TE ALBANO & ROMINA, VLORË
SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TE ALBANO & ROMINA, VLORË
Vendndodhja: Nga zonat më të kërkuara van Apartamenti ndodhet në një të qytetit, pranë kompleksit Albano & Romina, Si van njëzonë moderne dhe e qetë që ofron të gjitha shërbimet e nevojshme supermarkete, naakt, restorante, farmaci, kopshte dhe shkolla. Minuta larg Lungomares van Vetëm pak dhe detit, kjozonë garanton komoditet maksimal Si për banim të përhershëm, ashtu edhe për investim turistik.
Çmimi: (Totale) 159.000 €
Sipërfaqja: 78 m2
Pajisur me certifikate pronësie
Kati i dytë banim.
ORGANIZIMI I BRENDSHËM: 2 ndriçuara të van dhomagjumi të bollshme dhe natyralisht
+ Bashkuara Sallon dhe kuzhinë të me hapësirë funksionale dhe moderne
tualete 2 me pajisje cilësore
Ballkon i mbyllur me xhama, I përshtatshëm leximi për relaks ose kënd
Veçanta van Karakteristika të: • Bashkëkohor van Mobilim luksoz dhe
• I shtruar tërësisht me parket cilësor
• Natyral gjatë van Ndriçim gjithë ditës
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kontaktoni van informacione ose prone¨ Na nje¨ vizite¨ ne¨ van Pe¨r me¨ shume¨: +355 69
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Extra informatie
TypeApartment van het bezit
CityVlore
Eigendom certificateYes
Overeen te komen PriceYes
Bezit floor2
StatusForverkoop van het bezit
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlorë
Postcode:
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 78 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Vlora | Vlora Verminderd Vastgoed | Vlora Luxe Vastgoed | Vlora Goedkoop Vastgoed | Vlora Appartement te koop