Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Uje-I-Ftohte Albania EN Immobiliers à Vendre Uje-I-Ftohte Vlora FR Inmueble a la venta Uje-I-Ftohte Vlora ES Immobilien zum Verkauf Uje-I-Ftohte Vlora DE Immobiliari in Venditap Uje-I-Ftohte Vlora IT Immobiliën te koop Uje-I-Ftohte Vlora NL Imoveis venda Uje-I-Ftohte Vlora PT дома Продажа недвижимости Uje-I-Ftohte Vlora RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Uje-I-Ftohte, Albanië

£547.392 GBP | $738.432 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 284.40 m2
Oppervlakte grond: 341.50 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2025

Avatar
Eigenaar / Manager:
Remax
Klajdi Kokla
Locatie: Albania
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Klajdi Kokla
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Uje-I-Ftohte, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
villa op 3 niveaus voor verkoop met overzeese mening in Uji i Ftohte

Deze fantastische villa op 3 niveaus die, in 2024 wordt gebouwd, wordt aangeboden voor verkoop, die op een elitegebied in Uji Ftohte, met een overweldigende overzeese mening wordt gevestigd. De villa is in de definitieve stadia van bouw en tegen eind volgend jaar gemoeten worden voltooid.

De Eigenschappen van de villa:

- Totaal het Leven Gebied: 284.4 m
- Het Gebied van de veranda: 57.1 m

De Details van de vloer:

- Vloer -1:
- Gebied: 125.2 m
- Omvat een gymnastiek, een kelder, een toilet en een garage geschikt voor twee auto's.

- Vloer 0:
- Het leven gebied: 80.4 m
- Het gebied van de veranda: 40.4 m
- Lay-out: 3 slaapkamers, 2 badkamerss en veranda toegankelijk van 2 slaapkamers.

- Vloer 1:
- Het leven gebied: 76.8 m
- Het gebied van de veranda: 16.7 m
- Lay-out: Grote woonkamer met afzonderlijk keuken en het dineren gebied, woonkamer met balkon toegankelijk van de woonkamer en veranda van de keuken.

Project en Gebied:
De villa maakt deel uit van een exclusief die project van villa's en gebouwen, door groen wordt omringd. Het wordt gevestigd op een stil en elitegebied, dat niet alleen de luxe en comfort van een modern huis, maar ook de vrede en de schoonheid van de omringende aard aanbiedt. De overzeese mening en de verse kustlucht maken dit bezit voor om het even welke familie die uniek en wenselijk een perfecte plaats zoeken om te leven.

Mis niet de kans om deze unieke villa te bezitten die alles aanbiedt u in een luxueuze villa met overzeese meningen kon willen!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlore
Postcode:
Plaats: Uje-I-Ftohte
Regio: Vlorë
Provincie: Vlore
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 284.40 m2
Oppervlakte grond: 341.50 m2
Bouwdatum: 2025
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Uje-I-Ftohte | Uje-I-Ftohte Verminderd Vastgoed | Uje-I-Ftohte Luxe Vastgoed | Uje-I-Ftohte Goedkoop Vastgoed | Uje-I-Ftohte Appartement te koop | Uje-I-Ftohte Nieuwbouw Appartement te koop