Netherlands language

Verander taal close


Bar-Restaurant for sale in Rruga-E-Elbas Albania EN Immobiliers à Vendre Rruga-E-Elbas Vlora FR Inmueble a la venta Rruga-E-Elbas Vlora ES Immobilien zum Verkauf Rruga-E-Elbas Vlora DE Immobiliari in Venditap Rruga-E-Elbas Vlora IT Immobiliën te koop Rruga-E-Elbas Vlora NL Imoveis venda Rruga-E-Elbas Vlora PT дома Продажа недвижимости Rruga-E-Elbas Vlora RU
« Terug

Bar-Restaurant te koop Rruga-E-Elbas, Albanië

£76.138 GBP | $102.133 USD
Type eigendom: Bar-Restaurant
Badkamers: 2
Oppervlakte: 100 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Next Real Estate
Beler Beleraj
Locatie: Albania
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Beler Beleraj
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 8/11/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Bar-Restaurant te koop Rruga-E-Elbas, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Klaar te werken - volledig en functioneel!
Prijs: 88,000 euro
Plaats: De Straat van Elbasan, Tirana
Totaal gebied: 150m2
Een ideale kans voor iedereen die in klaar zaken, in een strategische plaats, met gewaarborgd verkeer en gevestigde clientèle kijken te investeren!
De ruimte is voor huur 2500€/month.
Plaats: Straat van Elbasan, één van de populairste en bezigste straten in Tirana. Dichtbij onderwijsinstellingen, bureaus, universiteiten, en woonwijken - een zeer belangrijk punt voor de snel voedseldienst.
Dit is een uitstekende kans voor zij die in zaken met potentieel op een gefrequenteerd en ontwikkeld gebied willen investeren.
Hoofd voordelen: De plaats van de elite met dagelijks klantenverkeer
Investering die snel terugkeert
Klaar blijven werkend van dag
Ideal voor familiezaken of als veilige investering
Eigenschappen
Alarm
Airconditioning
Het Centrum van de stad
Platteland
Winkelcentrum
Station
Brandweerkazerne
Historisch gebied
Politie
Het ziekenhuis
Openbare Bibliotheek
School
Mening aan Meer
Tuin
Verwijzing: CAPITAL1422
Type: Bar/Restaurant
Gebruikte status
Baden 2
Woonkamer 2
De website bekijkt 15
Bruto Gebied 100 m2
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Rruga-E-Elbas" Albanië

Voorzieningen:
Adres: Rruga E Elbas
Postcode:
Plaats: Rruga-E-Elbas
Regio: Vlorë
Provincie:
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
3
Verwante zoekopdrachten:
Rruga-E-Elbas Verminderd Vastgoed | Rruga-E-Elbas Luxe Vastgoed | Rruga-E-Elbas Goedkoop Vastgoed | Rruga-E-Elbas Bar-Restaurant te koop