£243.933 GBP | $330.096 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 199 m2
Verkoop type: In aanbouw
Geschatte datum van voltooiing: December/2027
Eigenaar / Manager:
Ilir Konomi
Locatie: Albania
Talen: Engels, Spaans, Duitse, Frans,Italiaans
Geactualiseerd: 9/10/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Lalzit-Bay, Albanië
Apartment for Sale at Lalzi Retreat in Lalzit Bay, Durres, Albania
• Total size - 114 m²
• Common area -20 m²
• Apartment size - 94.13 m²
• Garden size - 84.87 m²
• Located on the ground floor
• Elevator in the building
• Parking space
• Living room
• Kitchen
• Two bedrooms
• Two bathrooms
• High quality constructions for a comfortable living
• Modern architecture
• Panoramic, quiet and well organized neighborhood
• In a walking distance with all the necessary services- bars, restaurants, bakery and markets
• Great investment opportunity
• 45 minutes drive from Tirana International Airport
• A very experienced developer
• Completion of the construction is expected in December 2027
This modern apartment includes a private garden and is set in a quiet and peaceful location near the coast. Perfect for personal use or as a holiday rental apartment, it combines comfort, privacy, and excellent investment potential. Its relaxing setting makes it an ideal home for unforgettable vacations by the sea.
Opmerkingen:
Luchthaven: Tirana International Airport, 40 km