Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Le Bugue France EN Immobiliers à Vendre Le Bugue Aquitaine FR Inmueble a la venta Le Bugue Aquitaine ES Immobilien zum Verkauf Le Bugue Aquitaine DE Immobiliari in Venditap Le Bugue Aquitaine IT Immobiliën te koop Le Bugue Aquitaine NL Imoveis venda Le Bugue Aquitaine PT дома Продажа недвижимости Le Bugue Aquitaine RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Le Bugue, Frankrijk

£91.172 GBP | $123.018 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 112 m2
Oppervlakte grond: 116 m2
Bouwdatum: 1870

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Le Bugue, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
In het hart van Le Bugue, in het regionStonehuis van Périgord Noir en het commerciële gebouw van 112 m2 in het hart van Le Bugue - Traditionele bouw die met een drievoudig venster Genoese wordt verfraaid. Dit huis van 70m2 omvat een keuken, een woonkamer, een badkamers, twee slaapkamers, evenals ongeveer een convertibele zolder en een kelder. De schrijnwerkerij is pvc met dubbele verglazing. Wat vernieuwingswerk wordt vereist. Het hygiënesysteem is volgzaam. Het bezit omvat ook een commercieel gebouw van 42m2, vroeger een herenkapper. Het is in goede algemene voorwaarde en voldoet aan ERP normen. De schrijnwerkerij is aluminium met dubbele verglazing en kenmerkt een het dineren gebied en toiletten toegankelijk voor mensen met verminderde mobiliteit. De lay-out en de oppervlakte van het bezit bieden groot potentieel aan. Voor meer informatie of om het bekijken te plannen, alstublieft me contacteren!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Le Bugue" Frankrijk

Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 24260
Plaats: Le Bugue
Regio: Aquitanië
Provincie: Dordogne
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 112 m2
Oppervlakte grond: 116 m2
Bouwdatum: 1870
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
6
Verwante zoekopdrachten:
Le Bugue Verminderd Vastgoed | Le Bugue Luxe Vastgoed | Le Bugue Goedkoop Vastgoed | Le Bugue Huizen-Villa te koop