Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Menaggio Italy EN Immobiliers à Vendre Menaggio Lombardy FR Inmueble a la venta Menaggio Lombardy ES Immobilien zum Verkauf Menaggio Lombardy DE Immobiliari in Venditap Menaggio Lombardy IT Immobiliën te koop Menaggio Lombardy NL Imoveis venda Menaggio Lombardy PT дома Продажа недвижимости Menaggio Lombardy RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Menaggio, Italië

£1.190.700 GBP | $1.617.280 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 4

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Menaggio, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De losgemaakte Villa constructionDetached onder Villa in aanbouw plaatste in een groot perceel van sq 1500. m met privé zwembad en omringd door een privé park handhaafde cedersbomen. Het bezit wordt gevestigd in het hoogste deel van een voorgebergte genoemd IL Poggio dat de stad van Bellagio onder ogen ziet en een adembenemende mening 360 over de mier van Como van het Meer de bergen opschept. De villa zal met milieuvriendelijke materialen worden gebouwd aanpassend de hoogste energieklasse, en zal kenmerken hoogte - de kwaliteit eindigt wat door de keus van de cliënt zou kunnen worden gepersonaliseerd. Het bezit wordt gevestigd in het hoogste deel van een voorgebergte genoemd IL Poggio dat de stad van Bellagio onder ogen ziet en een adembenemende mening 360 over de mier van Como van het Meer de bergen opschept.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Menaggio
Regio: Lombardije
Provincie: Como-Lecco
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte:
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Menaggio | Menaggio Verminderd Vastgoed | Menaggio Luxe Vastgoed | Menaggio Goedkoop Vastgoed | Menaggio Huizen-Villa te koop