Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Figline-E-Incisa-Valdarno Italy EN Immobiliers à Vendre Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany FR Inmueble a la venta Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany ES Immobilien zum Verkauf Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany DE Immobiliari in Venditap Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany IT Immobiliën te koop Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany NL Imoveis venda Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany PT дома Продажа недвижимости Figline-E-Incisa-Valdarno Tuscany RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Figline-E-Incisa-Valdarno, Italië

£1.389.120 GBP | $1.868.160 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 3000 m2
Bouwdatum: 1072

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Figline-E-Incisa-Valdarno, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Figline e Incisa Valdarno (FI): bij ongeveer 500 meters boven overzees - niveau, een middeleeuws dorp die terug naar 1072 bekend als Castello Di die Celle het dateren, uit 10 gebouwen voor een totaal van ongeveer 3000 vierkante meters bestaan, verdeelde in drie groepen: - Groepeer A: gebouwen die naar de Moderne Leeftijd kunnen worden doorverwezen die met gemengde kalksteen, zandsteen, en baksteen wordt gebouwd; - Groep B: onlangs uitgebreide en geremodelleerde gebouwen met kalksteen van recente bouwacties; - Groep C: middeleeuwse toren die door cirkelmuren wordt omringd. Structuur in kalksteen die terug naar de 13de eeuw dateren. De eigenschappen zijn hersteld aan een ruwe staat na de richtlijn van Superintendency van Cultureel erfgoed van Florence, dat in het bijzonder alle load-bearing muren, vloeren, en daken van de meeste eigenschappen betrof. Het bezit omvat ongeveer 12 als volgt verdeelde hectaren land: - ongeveer 2.3 hectaren van olijfbosje; - 7.6 hectaren weiland; - ongeveer 1 hectare bos; - ongeveer 1 hectare onbeschaafd akkerland. Complex was het onderwerp van transformatie in toeristenaanpassing met een maximaal gebouwd gebied van 1.700 vierkante meters, woonplaats voor een maximaal gebouwd gebied van 600 vierkante meters geweest, en 450 vierkante meters voor activiteiten met betrekking tot de dienstambachten of productie van artistieke goederen. De bouw van een zwembad wordt ook toegelaten. Het kasteel wordt gevestigd stroomopwaarts van het beroemde landgoed van IL Palagio in Figline Valdarno.Hilly en panoramische positie met een unieke mening over het platteland.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Figline-E-Incisa-Valdarno
Regio: Toscane
Provincie:
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 3000 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1072
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
34
Verwante zoekopdrachten:
Figline-E-Incisa-Valdarno Verminderd Vastgoed | Figline-E-Incisa-Valdarno Luxe Vastgoed | Figline-E-Incisa-Valdarno Goedkoop Vastgoed | Figline-E-Incisa-Valdarno Huizen-Villa te koop