Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Solignano-Nuovo Italy EN Immobiliers à Vendre Solignano-Nuovo Emilia Romagna FR Inmueble a la venta Solignano-Nuovo Emilia Romagna ES Immobilien zum Verkauf Solignano-Nuovo Emilia Romagna DE Immobiliari in Venditap Solignano-Nuovo Emilia Romagna IT Immobiliën te koop Solignano-Nuovo Emilia Romagna NL Imoveis venda Solignano-Nuovo Emilia Romagna PT дома Продажа недвижимости Solignano-Nuovo Emilia Romagna RU
« Terug

Castelvetro, te renoveren boerderij

£552.825 GBP | $750.880 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 3
Oppervlakte: 227 m2
Oppervlakte grond: 24000 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Italy
Talen: Engels, Italiaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Castelvetro, te renoveren boerderij

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Over de drempel de geur van mottenballen, oude hoeden gestapeld op een lamp, ijzeren bedden en grote ramen ... wat een charme om de oude huizen te bezoeken.
We zijn in Castelvetro, in de provincie Modena en als een woning op een saaie dag als vandaag fascineert, bevinden we ons zeker op een unieke en betoverende plek.
Het centrale lichaam op twee verdiepingen naast de oude schuur maakt al magie los en prikkelt mijn verbeelding. Maar laten we naar het eerste pand gaan, laten we deze vier stenen treden beklimmen voordat we een deur oversteken die zal worden hersteld en zal terugkeren naar zijn houten pracht.
Ik hou van de gritvloer, zijn tekeningen en ik vind dat deze bij de renovatie in al zijn glorie behouden en hersteld moet worden.
Momenteel is het huis opgedeeld in drie units. Twee met toegang vanaf de hoofdingang die de begane grond en de eerste verdieping beslaan met een vergelijkbare structuur en grootte, en de derde met een eigen ingang aan de westkant van het huis, die is verdeeld over drie verdiepingen dankzij een ander gebruik van de hoogtes van de vloeren. Bovenste verdieping de zolder, bijna volledig te exploiteren dankzij de meer dan bewoonbare hoogtes in de meeste ruimtes.
Er zijn veel toepassingen, maar zoals je misschien al geraden hebt, stel ik me een iets andere toekomst voor voor dit pand. Op de begane grond is er een receptie en de ontbijtzaal, misschien met een paar tafels in de tuin. De rest van de ruimtes en de bovenste verdiepingen met grote kamers met grote badkamers waar gasten kunnen genieten van de rust van de plaats en genieten van een moment van echte ontspanning.
In het rode gebouw dat ooit een stal was, stel ik me het herenhuis voor, op twee niveaus. Op de begane grond is er een prachtige woonkamer met uitzicht op de tuin, omringd door oude rozen en calla lelies gevuld met vetplanten. de eerste verdieping wordt gebruikt als slaapgedeelte met prachtige balken en grote ramen om het aangename landschap te bewonderen.
De gereedschapsschuur in de tuin is nu dankzij een overkapping een handige parkeerplaats geworden, maar ook hier zou een zorgvuldige renovatie nieuw leven in kunnen blazen.
Met meer dan 20.000 meter grond kunt u een onmisbaar zwembad en een reeks aromatische of ervaringstuinen bouwen en waarom niet genieten van de teelt van de wijnstok, het drinken van een goede verse Lambrusco is altijd een plezier.
Bewapen uzelf met verbeeldingskracht, en de uwe zal niet alleen een bezoek aan dit pand zijn, maar ook een emotie voor uw zintuigen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 41014
Plaats: Solignano-Nuovo
Regio: Emilia Romagna
Provincie:
Land: Italië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 227 m2
Oppervlakte grond: 24000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Solignano-Nuovo | Solignano-Nuovo Verminderd Vastgoed | Solignano-Nuovo Luxe Vastgoed | Solignano-Nuovo Goedkoop Vastgoed | Solignano-Nuovo Huizen-Villa te koop