4 Slaapkamers Chalet te koop Lloret de Mar, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het mooie huis op de strandboulevard in een onverslaanbare plaats, het huis heeft 412 m2 voortgebouwd=worden= die op een 1.252 m2perceel enkel 5 minuten van het centrum van Maart van Lloret DE Op het ingaan van het huis komen wij een koel gebied met een terras en indrukwekkende meningen van het overzees te weten. Aan de linkerzijde zijn de eerste twee grote dubbele slaapkamers Engelse reeks. En aan het recht is de derde dubbele slaapkamer met reeks. Twee slaapkamers hebben directe toegang tot het terras.
Op de benedenverdieping vinden wij een grote woonkamer en een multifunctionele keuken, kelder en wasserijruimte. Met een open concepteneetkamer erachter. De woonkamer en de eetkamer bieden veelvoudige toegangspunten aan het openluchtgebied aan dat een barbecuegebied heeft. Een solariumgebied naast de oneindigheidspool waar u van de meest spectaculaire meningen van het Middellandse-Zeegebied kunt genieten. Achter de pool is een extra tuin die kan worden gebruikt om vrienden en familie te onderhouden.
De hoofdslaapkamer wordt gevestigd naast de woonkamer, die aanbiedt ook directe toegang tot mooie openlucht/gebied samenvoegt.