Commerciële te koop Calonge, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Interessante hotelinvestering.
Kasteel/Boerderij voor verkoop op de Costa Brava, in het hart van de bekende Gouden Driehoek, op het exclusieve uitbreidingsgebied van?? Calonge, een stad met geschiedenis en charme. Enkel 4 km van het overzees, wordt dit bezit gevestigd in een stille die woonwijk, door elegante eengezinswoningen en binnen de geconsolideerde urbanisatie van Vescomtat wordt omringd DE Cabanyes, die alle geïnstalleerde diensten heeft.
De landdekking een gebied van?? 11.255 m2, urbanisme gerangschikt als zijnde stedelijk land voor woon en hotelgebruik. Het heeft twee directe toegangen, via de Straat van Verona of andere via Road Romanya. Bedekt allen, en een 150 metervoorgevel die de weg Romanyà en de urbanisatie van Vescomtat DE Cabanyes overziet.
Binnen het landgoed is het Kasteel Vizconde en de oude boerderijen dat omhoog de Cabanyes buurt, een uniek die bezit in het gebied maken, door het Ministerie van Cultuur van Generalitat van Catalonië wordt gecatalogiseerd.
BESTAANDE GEBOUWEN:
A) Kasteel/de Versterkte die boerderij vóór de 17de eeuw wordt en in 1840 wordt het vernieuwd gebouwd die, deze bouw hebben een kelderverdieping, benedenverdieping en parterre, evenals een oud huis voor masoveros. Het geconstrueerde gebied is ongeveer 1.100 m2. Het gebouw is vermeld, hersteld en structureel geconsolideerd op buiten, met inbegrip van stichtingen, voorzijden, vloeren, daken en isolatie. De binnenlandse rehabilitatie is gedeeltelijk en multifunctioneel, in afwachting van zijn toekomstig gebruik, hetzij als hotel, collectief of sociaal gebouw, hoog-prestige privé woonplaats, of huizen met meerdere gezinnen.
Het kasteel heeft een binnenplaats met muren en kantelen wordt ingesloten, evenals vierkante watchtower, die het een waardig en versterkt karakter dat geeft. Binnen de ommuurde bijlage er een extra huis zijn dat (huisvest nr 1), ideal als huisvesting voor de dienst of veiligheidspersoneel moet worden hersteld. Dit bezit was de vroegere woonplaats van de Burggraaf van Vilanova DE Cabanyes, een prominent cijfer in het gebied, het van wie land zich van Torre Valentina in Playa DE Aro tot La Bisbal uitbreidde.
Er zijn diverse publicaties en boeken die het openbare en privé leven van de Burggraaf, met inbegrip van zijn participatie in de Carlist oorlogen, zijn vriendschap met Algemene Weyler, gouverneur van Cuba, en donkerdere episoden zoals munt het vervalsen en een zogenaamde valse dood vertellen. Vandaag, blijven de lokale culturele entiteiten het kasteel, de omringende boerderijen en het cijfer van de Burggraaf onderzoeken, ook met elkaar in verband brengend hem met Algemene Delgado.
B) Zes boerderijen in totale 1250 m2 Vroegere huizen van de arbeiders van de Burggraaf, deze boerderijen hebben verschillende die grootte en kenmerken, langs de weg wordt opgesteld, vormt de oude stad of de buurt van Cabanyes. Allemaal vereisen rehabilitatie.
C) zal de onlangs gebouwde boerderij van 150m2 de Deze onlangs gebouwde bouw worden ontwikkeld om het aanbieden van het bezit aan te vullen.
Het kasteel is hersteld op buiten en structureel geconsolideerd, met binnenlandse hangende installaties en de werken, die aan zijn definitief gebruik, of als privé woonplaats, een hotel met maximaal 18 ruimten die (twee extra huizen opnemen), of als huizen met meerdere gezinnen kunnen worden aangepast. De boerderijen vereisen volledige rehabilitatie, behalve nieuwe die nog heeft worden gebouwd.
Het bezit heeft een urbanismecertificaat gedateerd 10 Juli, 2024 hebben wij momenteel een bouwproject, want meer informatie aarzelt om geen Walter Haus te contacteren.