Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Madrid Spain EN Immobiliers à Vendre Madrid Madrid FR Inmueble a la venta Madrid Madrid ES Immobilien zum Verkauf Madrid Madrid DE Immobiliari in Venditap Madrid Madrid IT Immobiliën te koop Madrid Madrid NL Imoveis venda Madrid Madrid PT дома Продажа недвижимости Madrid Madrid RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Madrid, Spanje

£685.878 GBP | $922.404 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 75 m2
Oppervlakte grond: 82 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze mooie 82 m2 buitenflat met 3 meter-hoge plafonds wordt gevestigd in de exclusieve Ibiza buurt van Madrid, enkel een minieme gang 4 van Park Retiro. Dankzij gevestigd op het parterre met eerste verdiepinghoogte zijn mezzanine, is het ideaal voor zij die aard terwijl ook het leven in het stadscentrum taxeren.
De south-facing vensters op de voorzijde, met thermische en akoestische isolatie, bieden bevoorrechte meningen van het tuingebied en de grote bomen aan. Het gebouw heeft een ruime en heldere binnenlandse binnenplaats, twee liften, en toegang voor mensen met verminderde mobiliteit. Het bezit wordt zeer goed gehandhaafd en professioneel regelmatig gehandhaafd.
Het binnenland van de flat is vernieuwd om zijn functionaliteit te optimaliseren. Het bestaat uit twee dubbele slaapkamers en één enkele slaapkamer, een buiten leven-dineert ruimte met twee afzonderlijke gebieden, en een afzonderlijke keuken met een venster aan het terras, dat ruimte voor een het dineren gebied aanbiedt en premie high-efficiency toestellen kenmerkt. De ontwerperbadkamers heeft een marmeren gootsteen, een thermostatische douche, en een venster overziend het terras. Het huis heeft een individuele gasboiler voor heet water en radiator het verwarmen, evenals airconditioning en een high-efficiency warmtepomp (a). Alle vensters zijn dubbel-verglaasd, en alle ruimten hebben energy-efficient verlichting. Een praktische bagageopslageenheid is inbegrepen.
De plaats in de voorname buurt Ibiza maakt gemakkelijke de diverse diensten, winkels, boutiques, restaurants, en vrije tijdsgebieden toegankelijk. De nabijheid aan het Park Retiro staat u toe om van groene ruimten te genieten en in een verscheidenheid van sporten en culturele activiteiten in dienst te nemen. De uitstekende vervoerverbindingen verbinden het gebied met de rest van Madrid.
Dit bezit en zijn bevoorrechte plaats vertegenwoordigen een unieke kans om op een hoogst gezocht gebied te leven en een slimme investering te vormen. Voor meer informatie of om het bekijken te plannen, alstublieft Walter Haus contacteren.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 75 m2
Oppervlakte grond: 82 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Madrid | Madrid Verminderd Vastgoed | Madrid Luxe Vastgoed | Madrid Goedkoop Vastgoed | Madrid Appartement te koop | Madrid Appartement Zwembad te koop