Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Mochlos Greece EN Immobiliers à Vendre Mochlos Crete FR Inmueble a la venta Mochlos Crete ES Immobilien zum Verkauf Mochlos Crete DE Immobiliari in Venditap Mochlos Crete IT Immobiliën te koop Mochlos Crete NL Imoveis venda Mochlos Crete PT дома Продажа недвижимости Mochlos Crete RU
« Terug

Exclusieve villa van 472m2 op een perceel van 5000m2 op slechts 3 km van Mochlos

£2.430.960 GBP | $3.269.280 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5
Oppervlakte: 472 m2
Oppervlakte grond: 5000 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Exclusieve villa van 472m2 op een perceel van 5000m2 op slechts 3 km van Mochlos

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mochlos:
Exclusieve villa van 472m2 op een perceel van 5000m2 op slechts 3 km van Mochlos, een pittoresk vissersdorpje gelegen in de golf van Mirabello.
De villa bestaat uit 5 slaapkamers, 5 badkamers, 1 gastentoilet, een grote woonkamer van 77m2, een fitnessruimte, een bijkeuken, een wasruimte en een garage van 61m2. De woning is gelegen direct aan zee en biedt een prachtig uitzicht op zee en de bergen en heeft een eigen haven.
Een “smart home” met een controlesysteem op hoog niveau, een infinity pool van 85m2, vloerverwarming, ventilatiesysteem, wateropslagtank, een beveiligingssysteem en elektrische rolluiken in elke kamer. De villa heeft designafwerking, Italiaanse tegels, muurkranen, Franse schouw en inbouwkasten.
Er is een open panoramisch zonneterras van 140m2 op de 3e verdieping van het huis, een barbecue buiten, natuurstenen terrassen rondom de villa en het overloopzwembad en een overdekt terras van 46,58m2. De andere terrassen zijn 256m2 groot. Het pand biedt ook een mooi aangelegd perceel met stenen muren en trappen en een gazon en tuin met irrigatiesysteem.
Deze villa is een ontwikkeling op 3 niveaus gebouwd door een Zwitserse ingenieur op een zeer hoge kwaliteit, ook bijzonder vanwege het interieurontwerp.
De afwerking van de villa is van de hoogste kwaliteit geïmporteerd uit Italië, Duitsland, Frankrijk en Zwitserland. De witte tegels in de woonkamer, de 3D tegels in de badkamers komen uit Italië, de designhaard komt uit Frankrijk.
In het hele huis zijn er ledlampen met dimmogelijkheid. Ten slotte borduren de ledlampen buiten het huis de terrassen, de stenen muren en trappen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Mochlos" Griekenland

Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 720 57
Plaats: Mochlos
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 472 m2
Oppervlakte grond: 5000 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Mochlos | Mochlos Verminderd Vastgoed | Mochlos Luxe Vastgoed | Mochlos Goedkoop Vastgoed | Mochlos Huizen-Villa te koop | Mochlos Huizen-Villa Zwembad te koop