Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Anatoli Greece EN Immobiliers à Vendre Anatoli Crete FR Inmueble a la venta Anatoli Crete ES Immobilien zum Verkauf Anatoli Crete DE Immobiliari in Venditap Anatoli Crete IT Immobiliën te koop Anatoli Crete NL Imoveis venda Anatoli Crete PT дома Продажа недвижимости Anatoli Crete RU
« Terug

Appartement op de eerste verdieping met uitzicht op de bergen en de zee in Anatoli

£112.866 GBP | $151.788 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond: 100 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Appartement op de eerste verdieping met uitzicht op de bergen en de zee in Anatoli

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Anatoli, Ierapetra, Oost-Kreta:
Appartement op de eerste verdieping van 70m2 op een perceel van 100m2 te koop in Anatoli. Het appartement is instapklaar en bestaat uit een open woonkamer met keuken, een slaapkamer en een badkamer. Het is voorzien van airconditioning, zonnepanelen, een veranda, parkeergelegenheid op straat en een houtkachel die radiatoren verwarmt. Er is water en elektriciteit aangesloten en er is een beerput. Het pand heeft ook een semi-begane grond van 40 m² die nog niet is gemaakt en waaraan nog moet worden gewerkt om het af te maken. Het appartement biedt een prachtig uitzicht op de bergen en de zee. Tenslotte is er nog een extra perceel grond van circa 300m2 bij de verkoopprijs inbegrepen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 722 00
Plaats: Anatoli
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 70 m2
Oppervlakte grond: 100 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Anatoli | Anatoli Verminderd Vastgoed | Anatoli Luxe Vastgoed | Anatoli Goedkoop Vastgoed | Anatoli Huizen-Villa te koop