Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Le Grau-du-Roi France EN Immobiliers à Vendre Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon FR Inmueble a la venta Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon ES Immobilien zum Verkauf Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon DE Immobiliari in Venditap Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon IT Immobiliën te koop Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon NL Imoveis venda Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon PT дома Продажа недвижимости Le Grau-du-Roi Languedoc-Roussillon RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Grau-du-Roi, Frankrijk

£529.602 GBP | $712.236 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte: 115 m2
Oppervlakte grond: 528 m2
Bouwdatum: 1990

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Grau-du-Roi, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Prettige P5 villa op een hoekperceel van 500 m2 met zwembad en dubbele toegang. Functionele, stille, dubbele garage die van rond 25 m2, in de binnenplaats parkeren. 4 slaapkamers met inbegrip van 2 op één niveau. De sector van le Boucanet, dicht bij het strand en €Fees shops.610 000 die door de eigenaar, geen huidige procedure, informatie wordt betaald over de risico's waaraan dit bezit wordt blootgesteld is beschikbaar, gespecificeerde niet prijslijst
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Le Grau-du-Roi
Regio: Languedoc-Roussillon
Provincie: Gard
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 115 m2
Oppervlakte grond: 528 m2
Bouwdatum: 1990
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Viewed
23
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Le Grau-du-Roi | Le Grau-du-Roi Verminderd Vastgoed | Le Grau-du-Roi Luxe Vastgoed | Le Grau-du-Roi Goedkoop Vastgoed | Le Grau-du-Roi Huizen-Villa te koop