3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Algorfa, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit ontwierp losgemaakte villa prachtig met drie slaapkamers volkomen wordt geplaatst binnen de exclusieve Toevlucht van het Golf van La Finca in Algorfa. Gebouwd in 2019 door een hoogst beschouwde ontwikkelaar, biedt dit single-level huis een naadloos mengsel van modern comfort en moeiteloze stijl aan.
Het ruime, licht-gevulde het leven gebied kenmerkt hoge plafonds en expansieve vensters, creërend het uitnodigen en een open atmosfeer. De volledig uitgeruste keuken met ingebouwde toestellen stroomt foutloos in de zitkamer en het dineren ruimte, terwijl een ingesloten serre het leven area& uitbreidt; mdash; ideal voor gebruik als de zomerkeuken of secundaire het dineren ruimte met directe toegang tot de privé pool en de zon-doorweekte tuin. De villa biedt drie goed-aangepaste dubbele slaapkamers met gepaste garderobes aan. De hoofdreeks schept zijn eigen Engels-reeksbadkamers en een walk-in garderobe op, terwijl de modieuze familiebadkamers een walk-in douche omvat. Ontworpen voor comfort het hele jaar door, omvat het bezit zonnepanelen, elektrische zonneblinden, het intrekbare zon afbaarden, een elektrische poort voor carport, en een pool verwarmingssysteem.
Enkel biedt een korte wandeling van het clubhuis van het Golf van La Finca, en binnen 10 minuten na een levendig commercieel gebied met restaurants, bars, en winkels, dit huis een onverslaanbare combinatie van luxe en gemak aan.