Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Orihuela Spain EN Immobiliers à Vendre Orihuela Valencia FR Inmueble a la venta Orihuela Valencia ES Immobilien zum Verkauf Orihuela Valencia DE Immobiliari in Venditap Orihuela Valencia IT Immobiliën te koop Orihuela Valencia NL Imoveis venda Orihuela Valencia PT дома Продажа недвижимости Orihuela Valencia RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Orihuela, Spanje

£679.964 GBP | $915.920 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 4
Oppervlakte: 240 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Orihuela, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
? Het stekkie van de Berg - Torremendo Platteland Luxury
4 bed · 4 bad · 240m2 huis · 25,000m2 Plot
De vlucht aan kalmte met het Stekkie van de Berg, een overweldigende landwoonplaats plaatste op een enorm perceel 25,000m2 enkel buiten het charmante dorp van Torremendo. Dit ontwierp de volledige privacy van huisaanbiedingen, prachtig ononderbroken meningen van Meer Torremendo en het omringende platteland, en een naadloos mengsel van elegantie en nature.
Gebouwd in 2011, overspant het bezit 240m2 en eigenschappen 4 ruime slaapkamers en 4 badkamerss, met inbegrip van een luxueuze Engels-reeks van de hoofdslaapkamer. Het huis wordt ontworpen voor comfort het hele jaar door, met geïntegreerde die airconditioning en vloerverwarming, individueel in elke room.&#13 wordt gecontroleerd;




? Hoofdlijnen: 


Grote ingangsoprijlaan met elektrische poorten, ruim parkeren, en een garage


Gemodelleerde Mediterrane tuinen met olijf en amandel trees


Op bestelling gemaakte keuken perfect voor entertaining


Keuken van het open-plan, die en het leven gebied met dramatische dubbel-hoogte ceiling&#13 de dineren;


Voor-onder ogen ziet het terras van de ochtendtuin, ideaal voor koffie en zonsopgang views


Groot terras van het het leven gebied, met treden neer aan pool


Privé poolgebied met veelvoudige plaatsing en ontspanning zones


Alle slaapkamers op het lagere niveau met directe toegang tot de pool en ingebouwde wardrobes


Afzonderlijke wasserijruimte en ruime underbuild - ideal voor omzetting of storage


Adembenemende meer en bergmeningen van elke angle




Of u de omhoog zon door de pool doorweekt, van diner op het terras, geniet of in één van de vele vreedzame openluchtruimten ontspant, biedt het Stekkie van de Berg een onverslaanbare levensstijl in één van schilderachtigste settings.&#13 van het Zuiden van Costa Blanca aan;



? Plaats: Een enkel korte aandrijving van dorp Torremendo, met gemakkelijke toegang tot de kust, golfcursussen, en alle lokale volledig privé belevingswaarde - nog en peaceful.
Dit is een zeldzame kans om een echt speciale plattelandsterugtocht in Spanje - met ruimte, luxe, en natuurlijke schoonheid te bezitten allen in one.
? Contacteer ons vandaag om uw het privé bekijken te schikken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Orihuela
Regio: Valencia
Provincie: Orihuela-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 240 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Orihuela | Orihuela Verminderd Vastgoed | Orihuela Luxe Vastgoed | Orihuela Goedkoop Vastgoed | Orihuela Huizen-Villa te koop | Orihuela Huizen-Villa Zwembad te koop