1 Slaapkamers Appartement te koop Orihuela Costa, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Flat met één slaapkamer met overzeese mening voor verkoop in één van de aantrekkelijkste kustgebieden - Punta Prima.
Gevestigd enkel 200 meters van het overzees en binnen het lopen afstand aan al noodzakelijke infrastructuur: winkels, koffiebarren, restaurants, en openbaar vervoereinden. Het grootste winkelcentrum, de Boulevard van La Zenia, is drijft slechts om de 10 minuten away.
De flat is op de vijfde verdieping van een gebouw met een lift en biedt een grote kans voor die die een bezit zoeken dichtbij het overzees met vernieuwingspotentieel. De flat vereist wat werk, en het bestaande meubilair is basis en van low quality - een perfecte kans om de ruimte volgens uw persoonlijke taste.
 te herontwerpen en te verfraaien;
De ruime woonkamer wordt gecombineerd met een open-plan (Amerikaans-Stijl) keuken en opent op een groot balkon met overweldigende panoramische overzeese meningen - ideal voor relaxation.
De flat wordt verkocht samen met twee ondergrondse parkeerplaatsen, die reeds inbegrepen in price.
 zijn;
De woonplaats is een complex met poorten met een goed-gehandhaafd communaal gebied en een gedeelde pool, die vrede en comfort aanbieden aan al residents.
Een goede optie voor hen die een comfortabel huis door het overzees met een persoonlijk aanraking en een ontwerp willen tot stand brengen.