£625.118 GBP | $849.072 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 120 m2
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Granada, Spanje
En una de las mas cotizadas zonas de la modernisima y demandadisima ciudad de Malaga, catalogada la mejor ciudad del mundo para vivir por la revista VIAJAR , DE NATIONAL GEOGRAPHIC, en la zona residencial denominada El Limonar, ofrecemos este precioso atico de 120m2.
La propiedad se compone de 2 dormitorios, con vistas a la zona verde de detras, que le hace de parapeto y dota de una valiosa intimidad, 1 bano con ducha , moderna y coqueta cocina independiente, salon acristalado con aire acondicionado y una preciosa estufa de lena, con salida directa a la espectacular terraza abierta de casi 40m2, con zona de barbacoa y trastero, con vistas a la ciudad y zonas verdes, donde poder disfrutar todo el ano, de dia y de noche del espectacular clima de Malaga.
El atico (segunda planta sin ascensor) incluye plaza de parking en el mismo edifico. A 10-15 minutos andando del paseo maritimo y la playa de La Malagueta, una de las mejores playas urbanas del mundo.
Sobran las palabras para describir la magnifica ciudad de Malaga y la posibilidad de disfrutar de un coqueto atico con una magnifica terraza en esta ciudad unica.