3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Calonge, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het landgoed is gelegen in het bovenste deel van Mas Vilar, in Sant Antoni de Calonge. Dit huis heeft een bevoorrecht uitzicht over de hele baai, van Sant Antoni tot Palamós. Mas Vilar is de meest prestigieuze urbanisatie in Sant Antoni dankzij de ligging, met een prachtig uitzicht op de zee, maar zeer dicht bij de stad en alle voorzieningen. Ook vanwege de gemakkelijke toegang tot de snelweg en de aansluiting op de snelweg naar Barcelona en Frankrijk. Vanuit dit bevoorrechte uitkijkpunt zult u genieten van de wonderen die deze hoek van de Costa Brava en de Empordà u biedt, met zijn prachtige landschappen, stranden en baaien met transparant water, een ontspannen levensstijl en heerlijke gastronomie, naast vele andere deugden.
Het huis is gebouwd door antiquairs en heeft unieke kenmerken die het heel bijzonder maken. Het eerste dat opvalt, zijn onder andere de cassetteplafonds, zowel in de hal als in de woonkamer, de massief eiken deuren of de handgemaakte trap die uit één stuk is gesneden. Het zal zeker spannend zijn om deze speciale stukken te combineren met je persoonlijke merk bij het decoreren. Je gaat plezier hebben! Een ander geweldig kenmerk is het fantastische natuurlijke licht dat het heeft en het buitengewone uitzicht op de zee. Het zijn ruimtes die je omhullen en die je een gevoel van comfort en ontspanning geven.
De woonkamer is een spektakel, groot licht, met grote ramen en een open haard aan de achterkant om warmte te geven aan de winternachten (44,10 m2). De keuken is ruim (15,10m2), zeer zonnig en direct naast de uitgang naar het terras om comfortabel te kunnen ontbijten terwijl u gewoon de zon ziet opkomen. Er is een kamer in de hal die nu wordt gebruikt als wasruimte, maar die een toilet was geweest en de oude faciliteiten heeft behouden, zodat het kon worden omgebouwd en als diensttoilet kon worden achtergelaten. Er zijn twee slaapkamers op de begane grond, beide met inbouwkasten en één is een suite met een grote complete badkamer.
De trap naar de eerste verdieping geeft toegang tot een suite met een fantastisch uitzicht op de zee en de baai, een dubbel uitkijkpunt omdat het een hoek is met ramen aan twee kanten.
Het onderste deel van het huis wordt gedeeld door een garage voor twee auto's en een zeer grote kelder met ruimte voor wat je maar wilt. Omdat er ramen naar buiten zijn, kun je een paar extra kamers maken, een bioscoopzaal, een kantoor, wat je maar wilt. Daarnaast is er een toilet dat u zou kunnen ombouwen tot een grotere badkamer en een paar vrije ruimtes om als berging te gebruiken. Veel mogelijkheden om het aan te passen aan uw behoeften.
De tuin is ruim aangezien het perceel bijna 1000m2 is en er ruimte is om indien gewenst een zwembad te bouwen. Jaren geleden was er zelfs een, en nu wordt die vlakke ruimte gebruikt als zomerse eetkamer en als uitkijkpunt met panoramisch uitzicht op de zee, ook een uitstekende plek om te dineren met vrienden of voor familiebijeenkomsten.
Een uniek complex, met een uniek huis voor een alleenstaande gelukkige die dit prachtige pand verwerft. Ben jij het? Ik zou er niet aan twijfelen. Bel nu en kom op bezoek! Je gaat het geweldig vinden!
Wij informeren u dat de belastingen die worden geheven op de aankoop, notariskosten en registratie- en verwerkingskosten niet bij de prijs zijn inbegrepen. ITP= 10% op de eerste €600.000, 11% op de rest.
#ref:1711 MVI-38