Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Fuensanta De Martos Spain EN Immobiliers à Vendre Fuensanta De Martos Andalucia FR Inmueble a la venta Fuensanta De Martos Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Fuensanta De Martos Andalucia DE Immobiliari in Venditap Fuensanta De Martos Andalucia IT Immobiliën te koop Fuensanta De Martos Andalucia NL Imoveis venda Fuensanta De Martos Andalucia PT дома Продажа недвижимости Fuensanta De Martos Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Fuensanta De Martos, Spanje

£97.808 GBP | $132.848 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 400 m2
Oppervlakte grond: 11031 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Fuensanta De Martos, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze prachtig gelegen Cortijo dichtbij Fuensanta de Martos in de provincie Jaen in Andalusië, Spanje, met panoramisch uitzicht moet u gezien hebben om gewaardeerd te worden. Met meer dan 11.000 m2 eigen grond plus uitzicht over de vallei, zou je denken dat je in de middle of nowhere bent, maar het ligt dicht bij de weg via een kort pad. Het bevindt zich in een groep van vier panden, waarvan er geen enkele bewoond is, en grenst aan de zijkant en achterkant aan andere panden. Er zijn enkele renovatiewerkzaamheden gaande, maar nog niet voltooid. Er is vloerverwarming in de woonkamer, keuken en slaapkamer met ensuite. Er is een mooie grote ingerichte keuken en nog een zitkamer met open haard die wat gemoderniseerd moet worden, met daarnaast een oude badkamer. De bovenverdieping moet nog worden gerenoveerd, het is een grote ruimte waar gemakkelijk drie tweepersoonsslaapkamers van kunnen worden gemaakt en toegang tot het bijna voltooide dakterras met een fantastisch uitzicht. Het heeft ook een enorme garage. Klaar om te wonen maar ook om te werken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Fuensanta De Martos
Regio: Andalusië
Provincie: Jaén gebied
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 400 m2
Oppervlakte grond: 11031 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Fuensanta De Martos | Fuensanta De Martos Verminderd Vastgoed | Fuensanta De Martos Luxe Vastgoed | Fuensanta De Martos Goedkoop Vastgoed | Fuensanta De Martos Huizen-Villa te koop