Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Alcala La Real Spain EN Immobiliers à Vendre Alcala La Real Andalucia FR Inmueble a la venta Alcala La Real Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Alcala La Real Andalucia DE Immobiliari in Venditap Alcala La Real Andalucia IT Immobiliën te koop Alcala La Real Andalucia NL Imoveis venda Alcala La Real Andalucia PT дома Продажа недвижимости Alcala La Real Andalucia RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alcala La Real, Spanje

£75.266 GBP | $101.385 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Oppervlakte: 181 m2
Oppervlakte grond: 1009 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alcala La Real, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze Cortijo met 4 slaapkamers en 2 badkamers met een perceel van 1.009 m2 is gelegen in Villalobos, slechts 6 km ten zuiden van de historische stad Alcala la Real, in het zuiden van de provincie Jaen in Andalusië, Spanje. Gelegen op een verhoogde locatie, ver van de weg gelegen, leidt een eigen oprit aan de zijkant van het pand en het terrein naar een grote garage met veel opslagruimte. U betreedt de Cortijo via een patio aan de voorzijde met wijnranken en volgroeide beplanting, waarna u in een ontvangstruimte komt met een open haard en een zithoek. Aan de linkerkant bevindt zich een tweepersoonsslaapkamer op de begane grond en aan de linkerkant bevindt zich de keuken die naar een bijkeuken leidt. en een volledig betegelde doucheruimte. Vóór de receptie bevindt zich een woon-/eetkamer met nog een tweepersoonsslaapkamer. Rechts van de receptie, via de trap, heeft u een 3e slaapkamer op de begane grond. De trap brengt u naar de eerste verdieping waar u aan de linkerkant nog een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden heeft en aan de rechterkant een berging, gevolgd door 2 grotere kamers die gemakkelijk kunnen worden omgebouwd tot meer woonruimtes. Het royale perceel van 1.009 m2 omvat volwassen beplanting en bomen, evenals bijgebouwen waarvan één met een badkamer en uw grote privégarage.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Alcala La Real
Regio: Andalusië
Provincie: Andalusië
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 181 m2
Oppervlakte grond: 1009 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Alcala La Real | Alcala La Real Verminderd Vastgoed | Alcala La Real Luxe Vastgoed | Alcala La Real Goedkoop Vastgoed | Alcala La Real Huizen-Villa te koop