Netherlands language

Verander taal close


Property for sale in Alcala La Real Spain EN Immobiliers à Vendre Alcala La Real Andalucia FR Inmueble a la venta Alcala La Real Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Alcala La Real Andalucia DE Immobiliari in Venditap Alcala La Real Andalucia IT Immobiliën te koop Alcala La Real Andalucia NL Imoveis venda Alcala La Real Andalucia PT дома Продажа недвижимости Alcala La Real Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Eigendom te koop Alcala La Real, Spanje

£66.339 GBP | $90.106 USD
Type eigendom: Eigendom
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 135 m2
Oppervlakte grond: 112 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Eigendom te koop Alcala La Real, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gelegen op een gewilde locatie aan de rand van de populaire stad Alcala la Real in het zuiden van de provincie Jaen in Andalusië, Spanje. Dit herenhuis met 3 slaapkamers, op een verhoogde positie, aan een brede vlakke straat met parkeergelegenheid op straat direct voor de deur, geniet ook van een prachtig uitzicht op het platteland en het kasteel. Een paar treden leiden naar een ontvangstruimte en aan de linkerkant is de ingerichte keuken, waar zich een ruime wasruimte en berging bevindt. Aan de rechterkant heeft u een woonkamer en voor u leidt een deur u naar een privébinnenplaats met een overdekte zithoek en treden die leiden naar een aantal terrassen met dat uitzicht aan de voorkant. De trap vanuit de ontvangstruimte brengt u naar de eerste verdieping waar u een lichte tweepersoonsslaapkamer met een kantoorruimte en dat uitzicht op het platteland aan de rechterkant heeft. Aan de linkerkant leidt een gang naar een slaapkamer met airconditioning en tegenover is een ruime volledig betegelde doucheruimte. Ook op dit niveau is een verdere lichte tweepersoonsslaapkamer met airconditioning en dat ononderbroken uitzicht op het platteland. Dit pand met 3 slaapkamers wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht met prachtige wandelingen door het platteland voor de deur en is klaar om in te trekken en van te genieten.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Alcala La Real
Regio: Andalusië
Provincie: Andalusië
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 135 m2
Oppervlakte grond: 112 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Eigendom te koop in Alcala La Real | Alcala La Real Verminderd Vastgoed | Alcala La Real Luxe Vastgoed | Alcala La Real Goedkoop Vastgoed | Alcala La Real Eigendom te koop