Netherlands language

Verander taal close


Property for sale in Bobadilla De Alcaudete Spain EN Immobiliers à Vendre Bobadilla De Alcaudete Andalucia FR Inmueble a la venta Bobadilla De Alcaudete Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Bobadilla De Alcaudete Andalucia DE Immobiliari in Venditap Bobadilla De Alcaudete Andalucia IT Immobiliën te koop Bobadilla De Alcaudete Andalucia NL Imoveis venda Bobadilla De Alcaudete Andalucia PT дома Продажа недвижимости Bobadilla De Alcaudete Andalucia RU
« Terug

5 Slaapkamers Eigendom te koop Bobadilla De Alcaudete, Spanje

£108.538 GBP | $146.450 USD
Type eigendom: Eigendom
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Oppervlakte: 223 m2
Oppervlakte grond: 421 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Eigendom te koop Bobadilla De Alcaudete, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gelegen in het rustige stadje Bobadilla, in de provincie Jaén in Andalusië, Spanje, bieden we twee woningen in één woning aan. Dit biedt volop mogelijkheden: één woning om in te wonen en één woning om te verhuren. U kunt de twee woningen samenvoegen tot één woning of ze splitsen in twee woningen en één woning verkopen. Met privéparkeergelegenheid, een prachtig uitzicht aan de voorkant en op slechts twee minuten lopen van het centrum, heeft u het gevoel op het platteland te zijn. Eén woning is mooi gerenoveerd, gedeeltelijk gemeubileerd en heeft een grote privétuin. De andere woning, waar het meeste werk is gedaan, hoeft alleen nog te worden afgewerkt. De woning aan de linkerkant heeft de ingang in een hal met een open keuken en een groot luik naar een grote, lichte woonkamer. Openslaande deuren leiden naar een ruime tuin met een zijdeur. Boven zijn er twee grote slaapkamers en een ruime badkamer. De tweede woning komt uit in een grote ontvangstruimte met een toilet/wasruimte onder de trap. Voor u leidt een gang naar een andere grote kamer, mogelijk een slaapkamer. Verderop bevinden zich een badkamer, de keuken en nog een mooie, lichte en luchtige woonkamer met een schuifpui naar buiten en een grote tuin. Boven zijn er twee grote slaapkamers, beide met een eigen badkamer en één met toegang tot het dakterras met uitzicht op het landschap en de tuinen. Met een totale oppervlakte van 421 m² en een bebouwde oppervlakte van 223 m² vertegenwoordigen deze woningen een uitstekende waarde met veel charme. Deze aangrenzende woningen worden samen verkocht en staan te koop voor € 125.000.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Bobadilla De Alcaudete
Regio: Andalusië
Provincie: Jaén gebied
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 223 m2
Oppervlakte grond: 421 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
5
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Eigendom te koop in Bobadilla De Alcaudete | Bobadilla De Alcaudete Verminderd Vastgoed | Bobadilla De Alcaudete Luxe Vastgoed | Bobadilla De Alcaudete Goedkoop Vastgoed | Bobadilla De Alcaudete Eigendom te koop