Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Calpe Spain EN Immobiliers à Vendre Calpe Valencia FR Inmueble a la venta Calpe Valencia ES Immobilien zum Verkauf Calpe Valencia DE Immobiliari in Venditap Calpe Valencia IT Immobiliën te koop Calpe Valencia NL Imoveis venda Calpe Valencia PT дома Продажа недвижимости Calpe Valencia RU
« Terug

Commerciële te koop Calpe, Spanje

£213.825 GBP | $288.450 USD
Type eigendom: Commerciële
Oppervlakte: 110 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Calpe, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze prachtige commerciële ruimte biedt een binnenlands gebied van 110 m2 en een ruim 180 m2terras, ideaal voor veelvoudige types van ondernemingen aan. Zijn plaats is onverslaanbaar, enkel drie minuten van mooi Cala La Manzanera en dicht bij scholen, supermarkten, en het gezondheidscentrum. Het bezit geniet van gedeeltelijke overzeese meningen en een zonnige richtlijn, die tot een heldere en prettige atmosfeer leidt. Het is momenteel in een onvolledige staat, die de koper toestaat om het volledig te ontwerpen en aan te passen aan hun behoeften, die tot het maken een waar leeg canvas met eindeloze mogelijkheden. Bovendien, biedt het huur-aan- optie aan, die het maakt voor zij gemakkelijker die hun eigen zaken in een eerste plaats willen beginnen. Een unieke kans om een aangepaste ruimte in één van de beste gebieden van het gebied tot stand te brengen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 03710
Plaats: Calpe
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 110 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Calpe Verminderd Vastgoed | Calpe Luxe Vastgoed | Calpe Goedkoop Vastgoed | Calpe Commerciële te koop | Calpe Commerciële Zwembad te koop