Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Le Fleix France EN Immobiliers à Vendre Le Fleix Aquitaine FR Inmueble a la venta Le Fleix Aquitaine ES Immobilien zum Verkauf Le Fleix Aquitaine DE Immobiliari in Venditap Le Fleix Aquitaine IT Immobiliën te koop Le Fleix Aquitaine NL Imoveis venda Le Fleix Aquitaine PT дома Продажа недвижимости Le Fleix Aquitaine RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Fleix, Frankrijk

£301.928 GBP | $410.096 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 24892 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Le Fleix, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze mooie 19de eeuw 3 hebben de slaapkamersteen en het bricouhuis met al zijn bijgebouwen en 2.5 hectars van land heel wat potentieel voor iedereen om verdere aanpassing toe te voegen of stallen voor die paardminnaars te hebben. Het belangrijkste huis bestaat uit van drie slaapkamers, een groot het leven gebied, badkamers, twee keukens - één waarvan in de heldere serre in bijlage, en wasserij allen op de benedenverdieping is. Op het parterre vindt men een goed-geïsoleerde zolder die momenteel als bureau en bergruimte wordt gebruikt en gemakkelijk in verdere slaapkamers kan worden omgezet indien nodig. Het bezit komt ook met een Skandinaviër gebouwd chalet met zijn eigen keuken/het leven gebied, badkamers, slaapkamer boven en een portiek. Het kan gemakkelijk voor dat extra weinig inkomen worden verhuurd. De schuur/maison DE meteire met een gebied van ongeveer 160 m2 kan in een andere het leven aanpassing (behoudens vergunningen) worden omgezet indien nodig of stallen. Het wordt ook gecomplimenteerd met een mooi, behandeld terras waar men kan hun „al fresko“ eten of enkel maaltijd hebben die rond lounging. Het bezit heeft ook twee afzonderlijke garages die voor verschillende doeleinden kunnen worden gebruikt. Het komt ook met professionele waterontharder, elektriciteit 380/220V, en zonne heet waterpanelen. Het bezit wordt gevestigd op de rand van een mooi dorp met alle belevingswaarde zoals scholen, postkantoor, tabac, supermarkt, slager, enz., en 7 kms van de bastidestad van St Foy La Grande met zijn beroemde de ochtendmarkt van de Zaterdag. De luchthaven van Bergerac is 30 minuten weg en Bordeaux 1 uur. Het belangrijkste bezit heeft een bewoonbaar gebied van 138 m2: Benedenverdieping: * Het gebied van de ontvangst 9.5 m2 * Woonkamer 30 m2 * Keuken 13 m2* Gang 6 m2* Slaapkamer 1 - 30 m2 * Slaapkamer 2 8 m2 * Slaapkamer 3 - 12 m2 * Badkamers 2 4.5 m2 (douche, gootsteen) * WC - de keuken van de 26 m2 * Zomer 20 m2 * Wasserij/opslag 3 m2 eerste Verdieping: * Zolder - 40 m2Chalet: * Keuken/het leven - 14 m2 * Slaapkamer 8 m2 * Badkamers 3 m2Bijgebouwen: * Garage 1 20 m2* Garage 2 m2* Schuur 40 en Maison DE Meteire 160 m2 van de TECHNISCHE INFORMATIE: * De zeer goede centrale verwarming van het condition*Gas, houten brander, de zonnevensters van de panels* Dubbele verglazing/doors* Behandeld terrace* Fosse septisch x2* Dak - in de zeer goede mobiele ontvangst van het condition* Privé parkeren area* 4G en snelle Internet Les informations sur les risques auxquels bien Ce est exposé sont disponibles sur le site Géorisques:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 24130
Plaats: Le Fleix
Regio: Aquitanië
Provincie: Dordogne
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond: 24892 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Le Fleix | Le Fleix Verminderd Vastgoed | Le Fleix Luxe Vastgoed | Le Fleix Goedkoop Vastgoed | Le Fleix Huizen-Villa te koop