Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Athens Greece EN Immobiliers à Vendre Athens Attica FR Inmueble a la venta Athens Attica ES Immobilien zum Verkauf Athens Attica DE Immobiliari in Venditap Athens Attica IT Immobiliën te koop Athens Attica NL Imoveis venda Athens Attica PT дома Продажа недвижимости Athens Attica RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Athene, Griekenland

£2.344.140 GBP | $3.152.520 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1980 m2
Bouwdatum: 1990

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Athene, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor Verkoop - de Commerciële Bouw op het Gebied van de Post Kolonos/Kolokynthous/Larissis: Een zes-vlak commercieel gebouw met een totaal gebied van 1.980 sq.m., dat tussen Metro van de Post Larissis en Metro van Áttica Post wordt gevestigd. Het bezit omvat een 330 sq.m kelderverdiepingsparkeerterrein met hellingstoegang, die ongeveer 15 parkeerplaatsen, plus 2 extra openluchtparkerenvlekken aanbiedt. Elk van de benedenverdieping, eerste, tweede, derde, en vierde verdiepingen is 330 sq.m. Gebouwd in 1990, kenmerkt de bouw het autonome verwarmen met aardgas, industriële machtslevering, aluminiumraamkozijnen, en mozaïekbevloering. Het bestaat uit open-planruimten zonder kolommen, heeft een three-sided voorgevel onder ogen ziend drie straten, en biedt perimeterbalkons op alle niveaus aan. Het gebouw is helder, luchtig, en voor-onder ogen ziet, uitgerust met een alarmsysteem en een grote lift voor 8 mensen. UITSLUITEND AANGEBODEN DOOR ONS BUREAU. Contact: +30 210 | E-mail: | Website: remax-central.gr
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 10440
Plaats: Athene
Regio: Attica
Provincie: Regio Athene
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 1980 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1990
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
Athene Verminderd Vastgoed | Athene Luxe Vastgoed | Athene Goedkoop Vastgoed | Athene Huizen-Villa te koop