Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Budapest Hungary EN Immobiliers à Vendre Budapest Budapest FR Inmueble a la venta Budapest Budapest ES Immobilien zum Verkauf Budapest Budapest DE Immobiliari in Venditap Budapest Budapest IT Immobiliën te koop Budapest Budapest NL Imoveis venda Budapest Budapest PT дома Продажа недвижимости Budapest Budapest RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Budapest, Hongarije

£76.122 GBP | $102.688 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 1060 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Hungary
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Budapest, Hongarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Prijs: €89.000, 00Category: HouseArea: 100 grootte: 1060: 1Bedrooms: 2Bathrooms: 1Location: De voorwaarde van CountrysideEstate: zeer is de Commissie good€89'000 om addedBeautiful groot huis te bedragen slechts 20 km van het huis van het Meer Balaton.The 110 m2 en de zolder (70 m2) kan worden gebouwd zodat u endup met 180 m2. Groot als vakantieadres voor een grote familie, maar ook prachtige permanente woonplaats. Het huis werd gebouwd in 2007 en werd gepast met isolatie in 2021 andthen zij ook begon met de zolder. De voorbereidingen worden gedaan. Er is reeds water en het verwarmen en een begin is gemaakt met akitchen. U gaat het huis in de zaal waar de treden aan zolder in ares. Van de zaal gaat u naar de ruime woonkamer met open keuken. Prachtige leefruimte. Van hier kunt u naar de twee slaapkamers, thebathroom met douche, bad en toilet gaan en er zijn ook een separatetoilet. U kunt naar de tuin van een extra zaal/een passage gaan. De tuin is 1.060 m2 en gehandhaafd. De elektriciteit, het water en het gas zijn beschikbaar. Voor drainage zijn er aconnection aan het rioleringssysteem. Het huis kan centraal heatedwith een centrale verwarmingsysteem zijn met gas. U leeft hier keurig centraal in Zalakomár. Zalakomár is een villagewith meer dan 3.000 inwoners en u zult het een minuut 20 drivesouth van Balaton (Balatonberény) vinden. In Zalakomár u uw het dailyshopping kunt doen, een comfortabel terras, enz. en bij 50 meters plukken bedragen er theschool, de post van de arts 1.200 meters en postkantoor, restaurants, apotheek bij 1.700 meters. Het park van Buffels van Kis Balaton is weg 10 km. De grotere steden bedragen Nagykanizsa (17 km), Marcali 26 km en 8 kmfrom Zalakaros met het thermische bad. Uitstekende kans hier te leven ook permanent. De prijs is in Euro.Bedrooms2House grootte 100 m2Bathrooms 1Built van StoneLot grootte 1060 m2Last Vernieuwing 2021Built rond 2007
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Budapest
Regio: Budapest
Provincie:
Land: Hongarije
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 1060 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Budapest | Budapest Verminderd Vastgoed | Budapest Luxe Vastgoed | Budapest Goedkoop Vastgoed | Budapest Huizen-Villa te koop