Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Portaria Greece EN Immobiliers à Vendre Portaria Mainland FR Inmueble a la venta Portaria Mainland ES Immobilien zum Verkauf Portaria Mainland DE Immobiliari in Venditap Portaria Mainland IT Immobiliën te koop Portaria Mainland NL Imoveis venda Portaria Mainland PT дома Продажа недвижимости Portaria Mainland RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Portaria, Griekenland

£267.908 GBP | $363.888 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 198 m2
Bouwdatum: 1955

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Portaria, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nikos Theodoridis 887 - de Adviseur van Real Estate en lid van #NTteam in Volos - (Tasos Tanas, Nikos Tziafetas, Konstantinos Liakos, Yiannis Ayfantis). Uitsluitend voor verkoop, een ground-floor flatje in Portaria met een totaal gebied van 198 sq.m op een sq.m perceel 401. Gebouwd in 1955, is dit bezit een uitstekend voorbeeld van traditionele architectuur, bestaat uniek het combineren van esthetica en functionality.it uit 3 slaapkamers, 2 woonkamers, een keuken, en 2 badkamerss, met een klasse van de energieefficiency van E en het individuele olie verwarmen. De onbeperkte mening, de houten kaders, de steenbevloering, en de ingebouwde garderobes verbeteren de charme en de bruikbaarheid van het bezit. De extra eigenschappen omvatten een bergruimte, een tuin, een open haard, een betegeld dak, ingangsstappen, en een interne trap. Het bezit wordt gevestigd 8 km van het overzees en 4.5 km van de een ideaal evenwicht tussen aard aanbieden en stedelijke stad die, die leven. Contacteer ons voor meer details of om het bekijken te plannen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Portaria
Regio: Vasteland
Provincie:
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 198 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 1955
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Portaria | Portaria Verminderd Vastgoed | Portaria Luxe Vastgoed | Portaria Goedkoop Vastgoed | Portaria Huizen-Villa te koop