Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Karagats Greece EN Immobiliers à Vendre Karagats Mainland FR Inmueble a la venta Karagats Mainland ES Immobilien zum Verkauf Karagats Mainland DE Immobiliari in Venditap Karagats Mainland IT Immobiliën te koop Karagats Mainland NL Imoveis venda Karagats Mainland PT дома Продажа недвижимости Karagats Mainland RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Karagats, Griekenland

£312.552 GBP | $420.336 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 4
Oppervlakte: 235.72 m2
Bouwdatum: 2005

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Karagats, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Code van het bezit: 100 de Beleggingsadviseur Liakos Konstantinos van Real Estate - #NTteam (Theodorides Nikolaos, Tziafetas Nikolaos, Yannis Aifantis, Tanas Anastasios) Voor Verkoop uitsluitend door ons team een stand-alone hoekgebouw met een totale oppervlakte van. plus 40.95 sq.m hulpruimten, in de stille en up-and-coming voorstad van Karagats Volos. Dit is een bezit met uitstekende lay-out en ruime ruimten en ontzagwekkende meningen, ideaal voor familiewoonplaats of investering. Details van het bezit: Benedenverdieping (met alle accomodatie flat met afzonderlijke ingang): 58.49sqm met 1 slaapkamer, leven-dineert ruimte, open plankeuken en badkamers. Flatje: Parterre: 73,09sq.m met leven-dineert ruimte, open plankeuken en badkamers. 2de verdieping: 59,29sq.m met 3 slaapkamers en 1 die badkamers - intern met de 1st verdieping (flatje) worden verbonden. 3de Verdieping: 44,85sqm, functionele open plan ruimte het combineren het leven ruimte-slaapkamer en badkamers, betreden van de interne trap van het flatje. Ook: Kelderverdieping: 40.95sqm, geschikt voor opslag of nutsruimte. Extra eigenschappen: Het autonome verwarmen met aardgas. Glijdende het aluminiumkaders van de open haard met de schermen. Balkons op alle vloeren, totale oppervlakte van 86 sq.m., met panorama's van Gemeentelijke, open parkeerplaats Pelion, Portaria en Makrinitsa beschikbaar op de Plaats van de Straat Mavili: het bezit wordt gevestigd in een uitstekende plaats, zeer dicht aan de Volos ringsweg, de scholen, de supermarkten, de openbaar vervoereinden en sportencentra. het is enkel 1.3 km van het centrum die van Volos, directe toegang tot elk deel van de stad aanbieden. ideale keus voor families die naar onafhankelijkheid, comfort en levenskwaliteit streven of voor investering met de mogelijkheid om de afzonderlijke niveaus te gebruiken. Contacteer ons voor meer informatie of om een bezoek aan het bezit te plannen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Karagats
Regio: Vasteland
Provincie:
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 235.72 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2005
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Karagats | Karagats Verminderd Vastgoed | Karagats Luxe Vastgoed | Karagats Goedkoop Vastgoed | Karagats Huizen-Villa te koop