Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Opatija-Okolica Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Opatija-Okolica, Kroatië

£297.675 GBP | $404.320 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 79 m2
Oppervlakte grond: 115 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Opatija-Okolica, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Upanija van primorsko-Goranska ?, Opatija - Okolica, Icici.OPATIJA, ICICI - flat 79m2 met een tuin in een nieuwer gebouw met een zwembad op het dak, overzeese mening, parkingEXCLUSIVE, slechts in Dux stellen wij misschien de beste investeringsprijs-kwaliteitverhouding in Opatija voor. Een grotere flat op de benedenverdieping met twee slaapkamers en zijn eigen tuin in een nieuwer gebouw dichtbij Opatija. Deze bouw met een communale dakpool biedt de perfecte combinatie van een comfortabel huis en een investering aan. Het wordt gevestigd in een stille zijstraat boven Icici strand. De flat (netto 66m2) bestaat uit een gang, een badkamers met vloerverwarming, twee slaapkamers en een grote woonkamer met een keuken en een eetkamer die met een verglaasde loggia van 14m2 + een privé tuin van 115m2 met een gedeeltelijke mening van het overzees communiceert, en het gebouw wordt over het algemeen gebouwd met buitengewone materialen, hogere klassenbouw. Het dakterras met een zwembad is een unieke eigenschap in Icici en in Opatija, die een onbelemmerd panorama van het overzees aanbieden die u sprakeloos verlaat. De flat is voor verkoop, met een tuin van 115 m2 in het bezit, tuinmeubilair, een tuinhuis, 2 parkeerplaatsen, en gebruik van het gedeelde zwembad op het dak wordt geleverd dat. De luchtlijn aan het overzees of de manier aan het overzees te voet is 950 meters, - 10 minuten te voet bergaf of 15 bergopwaartse minuten. Het strand is twee minuten weg door auto, en het centrum van Opatija is weg 8 minuten. Deze flat werd gebruikt uitsluitend als toeristenbezit, en er is een mogelijkheid van verdere toeristenhuur door een vastgestelde bezitsmanager.ID CODE: 24912Marko ? utanovacAgent s licencomMob: +385 91 Tel: 8808E-post +385 91 480:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Opatija-Okolica" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija-Okolica
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 79 m2
Oppervlakte grond: 115 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Opatija-Okolica | Opatija-Okolica Verminderd Vastgoed | Opatija-Okolica Luxe Vastgoed | Opatija-Okolica Goedkoop Vastgoed | Opatija-Okolica Appartement te koop | Opatija-Okolica Appartement Zwembad te koop