Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Opatija-Okolica Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Opatija-Okolica, Kroatië

£1.275.750 GBP | $1.732.800 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 7
Badkamers: 7
Oppervlakte: 380 m2
Oppervlakte grond: 700 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Opatija-Okolica, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Županija van primorsko-Goranska, Opatija - Okolica, CODE Ika.ID: 25360Patrik HršticAgent s licencomMob: +385 91 Tel.: +385 91 E-mail:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Opatija-Okolica" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija-Okolica
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 380 m2
Oppervlakte grond: 700 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Verwante zoekopdrachten:
7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Opatija-Okolica | Opatija-Okolica Verminderd Vastgoed | Opatija-Okolica Luxe Vastgoed | Opatija-Okolica Goedkoop Vastgoed | Opatija-Okolica Huizen-Villa te koop | Opatija-Okolica Huizen-Villa Zwembad te koop