Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Opatija-Okolica Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija-Okolica Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

OPATIJA, POBRI - de bouw van 100m2 is begonnen MET BOUWVERGUNNING!!! + tuin 1200m2

£187.110 GBP | $254.144 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 1
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 1200 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

OPATIJA, POBRI - de bouw van 100m2 is begonnen MET BOUWVERGUNNING!!! + tuin 1200m2

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
POBRI - bouw gestart 100m2 + tuin 1200m2
Het huis bestaat momenteel alleen uit een begane grond met een totale oppervlakte van 100m2. Er zijn 2 projecten voor het land, het ene project betreft een gezinswoning/villa met zwembad, het andere project betreft een gebouw met 3 appartementen. Grote tuin, zelfs 1200m2. Het heeft gedeeltelijk uitzicht op zee en is zuidelijk georiënteerd. Schone en opgeruimde accommodatie. Deze accommodatie ligt hemelsbreed 1,15 km van de zee, of 3,2 km met de auto (ca. 8 min). Een mooie kans voor investeerders die zich bezighouden met de bouw van appartementen, maar ook voor hen die een huis willen bouwen voor de verhuur - een vakantiehuis met zwembad of een gezinswoning in een rustige, vredige omgeving. OPATIJA: Opatija, een prachtig kustplaatsje aan de Adriatische Zee, is een bekende toeristische bestemming voor toeristen van over de hele wereld. De stad ligt midden in de prachtige natuur, aan de voet van de berg Učka. Onroerend goed in Opatija biedt een onbetaalbaar uitzicht op de zee en de omliggende eilanden Krk en Cres. Opatija wordt omringd door charmante stadjes met oude huizen in smalle straatjes vol geschiedenis. De straten van de stad Opatija bestaan uit onroerend goed dat opvalt door de bijzondere architectuur en villa's die dateren uit de Habsburgse periode. Een ruime keuze aan stranden, een kristalheldere zee en een scala aan toeristische diensten zijn belangrijke factoren die Opatija tot een perfecte toeristische bestemming maken en door de buurlanden als een uitstekende investeringskeuze worden gezien. De vastgoedprijzen in dit gebied stijgen en de huurwoningen zijn uitstekend. Dit heeft geleid tot een rendement op de investering van 5% tot 10% en trekt buitenlandse investeerders aan.
Beste klanten, de commissie van het agentschap wordt berekend volgens de Algemene Voorwaarden: www.dux-nekretnineopci-uvjeti-poslovanja
ID CODE: 36470
Patrik Hrštić
Agent s licencom
Mob: +385 91
Tel: +385 91
E-mail:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Opatija-Okolica" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija-Okolica
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatic Sea
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 100 m2
Oppervlakte grond: 1200 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Opatija-Okolica | Opatija-Okolica Verminderd Vastgoed | Opatija-Okolica Luxe Vastgoed | Opatija-Okolica Goedkoop Vastgoed | Opatija-Okolica Huizen-Villa te koop