Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Dobrinj Croatia EN Immobiliers à Vendre Dobrinj Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Dobrinj Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Dobrinj Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Dobrinj Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Dobrinj Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Dobrinj Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Dobrinj Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Dobrinj, Kroatië

£765.450 GBP | $1.039.680 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 4
Oppervlakte: 350 m2
Oppervlakte grond: 2600 m2
Bouwdatum: 1800

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Dobrinj, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Upanija van primorsko-Goranska ?, Dobrinj, Kras.Island van Krk, omgeving van Dobrinje - Vernieuwd steenhuis in Mediterrane stijl met een grote gardenIn een stille plaats in het centrum van het Eiland Krk, is er een losgemaakt vernieuwd oud huis met een uiterst grote tuin en een gewaarborgde privacy. Tijdens de vernieuwing, werd de aandacht besteed aan elk detail zodat het huis zijn Mediterraan talent met een aanraking van Toscanië zou behouden. De volledige vernieuwing werd voltooid in 2000, en het nieuwe dak werd geïnstalleerd in 2013. Het huis heeft een benedenverdieping en twee vloeren met een zolder Rohbau. Op de benedenverdieping zijn er een zitslaapkamer van 50 m2 en een herberg of bergruimte van het zelfde gebied. Het parterre wordt bereikt door externe steentreden en een mooi steenterras van 40 m2 waar de ingangsdeur is. Het bestaat uit een badkamers, een keuken, een bergruimte met witte goederen en een mooie woonkamer met een representatieve open haard. Een interne trap leidt tot de eerste verdieping met vier slaapkamers en twee badkamerss met toiletten. Het huis is uitgerust met het timmerwerk van pvc met aluminiumblinden. De zitslaapkamer is met airconditioning en het huis heeft elektrische vloerverwarming. Op de tuin van 2600 m2 is er een tuinhuis, een oud steengebouw dat ook kan worden vernieuwd en parkeerplaatsen voor verscheidene auto's. Genoeg meer dan ruimte om een zwembad te bouwen. Een mooi en uniek bezit geschikt voor gezinsleven maar ook voor toeristenhuur. De beste klanten, wordt de intermediaire commissie geladen volgens de Termijnen van Zaken. CODE: 15760Dean KarabaicAgent pripravnikMob: +385 91 Tel: 8808E-post +385 91 480: : Od mora=5000Voda=1Centralno van Udaljenost grijanja grijanje=1Struja=1Gradski vodovod=1Grijanje=Sustav, klimatizacije van uizradiGradevinska dozvola=1Vlasnicki van IventilacijeTelefon=1Asfaltni razred=Energetski put=1Klima uredaj=1Energetski certifikat je van inavrta=2600Vrtna kucica=1Ro ? tilj=1Trgovina=1Terasa=1Kamena kuca=1Namje ? teno=1Vila=1Povr ? ina list=1Uporabna dozvola=1Lokacijska dozvola=1Internet=1Parkirna mjesta=7+Konoba=1Vrt=1Povr ? eta? a=dvokatnicaTip kuce=samostojeca terase=40Godina zadnje adaptacije=2013Godina izgradnje=1800Broj
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Dobrinj" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Dobrinj
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie:
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 350 m2
Oppervlakte grond: 2600 m2
Bouwdatum: 1800
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Dobrinj | Dobrinj Verminderd Vastgoed | Dobrinj Luxe Vastgoed | Dobrinj Goedkoop Vastgoed | Dobrinj Huizen-Villa te koop