Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Vinodolska Croatia EN Immobiliers à Vendre Vinodolska Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Vinodolska Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Vinodolska Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Vinodolska Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Vinodolska Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Vinodolska Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Vinodolska Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vinodolska, Kroatië

£428.940 GBP | $578.770 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Oppervlakte: 245 m2
Oppervlakte grond: 663 m2
Bouwdatum: 2006

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Vinodolska, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Županija van primorsko-Goranska, Vinodolska Opcina, Bribir.NOVI VINODOLSKI, BRIBIR - het huis met drie flats, de grote tuin, de overzeese mening en het zwemmen poolWe bieden een volledig vernieuwd en vernieuwd huis van 245 m2 aan, die uit drie flats met een groot tuin en een zwembad en een overzeese mening bestaan. De benedenverdieping en het parterre bestaan uit drie-ruimte flats, elk met een gebied van 90 m2, en in de zolder is er een twee-ruimte flat met een gebied van 65 m2. Alle drie flats hebben een afzonderlijke ingang. De flats op de benedenverdieping en het parterre bestaan uit twee slaapkamers, heeft de flat in de zolder één slaapkamer. Alle flats hebben een woonkamer met een keuken en een eetkamer, een badkamers, een bergruimte, een balkon of een behandeld terras. Er is een zwembad en een het zonnebaden gebied in de gemodelleerde tuin, in de tuin van 487 m2 zijn er onze eigen druiven, okkernootbomen, moerbeiboombomen, data, perziken. en de een andere extra bouw, een workshop van 50 m2 met zijn eigen toilet, vijf parkeerplaatsen. Afstand van het overzees 4000 m. In 2021, vernieuwde elektroinstallaties, airconditioners, vloerbekledingen, voorzijde, aluminiumtimmerwerk, oliecentrale verwarming, zwembad, videotoezicht. Afstand van de luchthaven 20 km. Arts, apotheek, koffie, winkels binnen het lopen afstand. Het huis wordt verkocht volledig geleverd. Gezien de plaats van het bezit, kan het als vakantiehuis of voor gebruik het hele jaar door worden gebruikt. De beste cliënten, wordt de agentschapcommissie geladen overeenkomstig de Algemene Voorwaarden. dux-nekretnineopci-uvjeti-poslovanjaID CODE: 19254Predrag MilovanovicAgent pripravnikMob: +385 91 Tel.: +385 91 E-mail:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Vinodolska" Kroatië

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Vinodolska
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie:
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 245 m2
Oppervlakte grond: 663 m2
Bouwdatum: 2006
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
36
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Vinodolska | Vinodolska Verminderd Vastgoed | Vinodolska Luxe Vastgoed | Vinodolska Goedkoop Vastgoed | Vinodolska Huizen-Villa te koop | Vinodolska Huizen-Villa Zwembad te koop