Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Opatija Croatia EN Immobiliers à Vendre Opatija Primorje-Gorski Kotar FR Inmueble a la venta Opatija Primorje-Gorski Kotar ES Immobilien zum Verkauf Opatija Primorje-Gorski Kotar DE Immobiliari in Venditap Opatija Primorje-Gorski Kotar IT Immobiliën te koop Opatija Primorje-Gorski Kotar NL Imoveis venda Opatija Primorje-Gorski Kotar PT дома Продажа недвижимости Opatija Primorje-Gorski Kotar RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Opatija, Kroatië

£1.956.150 GBP | $2.656.960 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Oppervlakte: 230 m2
Oppervlakte grond: 1100 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Opatija, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Plaats: Upanija van primorsko-Goranska ?, Opatija, Volosko.Volosko is een klein die visserijdorp dichtbij Opatija, hoofdzakelijk voor zijn hoogste restaurants wordt gekend. Recht hier voor verkoop bieden wij u een mooi losgemaakt huis met een zwembad, enkel een paar stappen vanaf het overzees, promenades en beroemde restaurants in Volosko aan. Het huis bestaat uit benedenverdieping en parterre die door interne en externe treden worden verbonden. De leefruimte op de benedenverdieping wordt ontworpen als het leven gebied waar de keuken, de eetkamer en de ruime woonkamer worden gevestigd. Boven zijn vier ruimten, twee waarvan momenteel als slaapkamers, en resterende twee als bibliotheek en garderobe worden gebruikt. Alle ruimten zijn bedekt met steen - inheemse grijze Kastav. In de kelderverdieping is er een flatje, ideaal voor ontvangende vrienden of familie en een herberg voor het socialiseren. Voor het huis op het terras, naast het zondek, is er een oneindigheidspool met een mooie overzeese mening. Er zijn ook drie behandelde parkeerplaatsen in de werf. De familievilla in een grote plaats in schilderachtige Volosko is een ideaal huis voor die allemaal wie vanaf de menigten en het lawaai van de stadscentra, maar ook dicht bij de CODE facilities.ID van het grootste belang willen krijgen: 12884Patrik u ? ticAgent s licencomMob: +385 91 Tel: 8808E-post +385 91 480:
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Opatija
Regio: Primorje-Gorski Kotar
Provincie: Adriatische kust
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 230 m2
Oppervlakte grond: 1100 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Opatija | Opatija Verminderd Vastgoed | Opatija Luxe Vastgoed | Opatija Goedkoop Vastgoed | Opatija Huizen-Villa te koop | Opatija Huizen-Villa Zwembad te koop