Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Lepoglava Croatia EN Immobiliers à Vendre Lepoglava Varazdin FR Inmueble a la venta Lepoglava Varazdin ES Immobilien zum Verkauf Lepoglava Varazdin DE Immobiliari in Venditap Lepoglava Varazdin IT Immobiliën te koop Lepoglava Varazdin NL Imoveis venda Lepoglava Varazdin PT дома Продажа недвижимости Lepoglava Varazdin RU
« Terug

1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Lepoglava, Kroatië

£256.149 GBP | $345.622 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 126 m2
Oppervlakte grond: 1718 m2
Bouwdatum: 2023

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Croatia
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Lepoglava, Kroatië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
biliskov identiteitskaart: 14123TrakošcanLuxurious heeft onlangs het gebouwd losgemaakte weekendhuis met een totaal gebied van 126m2 op een perceel van huis 1718m2.The een 70m2 terras, wellness (sauna), Jacuzzi en 3 parkeerplaatsen. Het huis bestaat uit een woonkamer, een keuken, een eetkamer, 2 slaapkamers, een badkamers met een toilet en een gasttoilet. Het huis wordt gevestigd in een uitstekende plaats, slechts 4 km van de weg, waarvan Ljubljana - 160 km, Rijeka - 220 km, Graz - 120 km, Wenen - 300 km, Triëst - 250 km, Venetië - 400 km, München - 500 km. Er zijn diverse culturele sporten, en gastronomische centra dichtbij. Richtlijn: Het noorden - Zuidoosten - WestEC: Onder het constructionHeating: Elektrisch en fireplacePrice: €310,000 + de prijs van het Agentschap van de BTW (€387,500): 2% + de BTW
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 42254
Plaats: Lepoglava
Regio: Varazdin
Provincie:
Land: Kroatië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 126 m2
Oppervlakte grond: 1718 m2
Bouwdatum: 2023
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Lepoglava | Lepoglava Verminderd Vastgoed | Lepoglava Luxe Vastgoed | Lepoglava Goedkoop Vastgoed | Lepoglava Huizen-Villa te koop