6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
MARBESA… VILLA VAN PLAN.
De VRIJE prijzen van de Notaris uitsluitend wanneer u een nieuw bezit met het PROJECT van Landgoederen MarBanus EN GOEDGEKEURDE VERGUNNINGEN - de ECOLOGISCHE VILLA van de LUXE van het van-PLAN IN MARBESA koopt, MARBELLA, TWEEDE LIJN VAN het STRAND MET OVERZEES BEKIJKT Dit bezit zullen op 3 vloeren met een panoramische lift worden voortgebouwd PVE die uit een hal, 3 slaapkamers met ensuitebadkamerss, en een tuin met een pool, een paar bomen bestaan en schrobt en een pool.
Voor het parterre, hebben wij het gasttoilet, een volledig gepaste keuken met alle toestellen, een het leven het dineren gebied, de hoofdslaapkamer met een een ensuitebadkamers en vulling, en een verwarmde pool.
In de kelderverdieping, is er een grote die garage, een wasserijruimte met kabinetten, een worktop, een gootsteen, een bioskoopruimte, 2 slaapkamers met een gedeelde badkamers (mogelijkheid om een tweede badkamers toe te voegen) wordt gepast, een installatieruimte, en een verdeler. Het schuifdak heeft een pergola met een zittingsgebied, BBQ gebied, en Jacuzzi