4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
LOS prijzen van de Notaris van de Villa van FLAMINGO'S… de VRIJE uitsluitend wanneer u een nieuw bezit met Prachtige luxe 4 van Landgoederen MarBanus bed koopt, 4 bad eigentijds huis dat in 2017 in het hart van de exclusieve Los van de golftoevlucht Flamingo's wordt voltooid; één van de meest prestigieuze en hoogst wenselijke ontwikkelingen in de Costa del Sol.
De plaats geeft u gemakkelijke toegang tot allerlei belevingswaarde die enkel op een steenworp zijn. Het is minder dan 2 km van het overzees en de stranden, en enkel een korte aandrijving aan het winkelen gebieden, restaurants, internationale scholen, sportenfaciliteiten en alle aantrekkelijkheden van Puerto Banus, San Pedro, Estepona, Marbella en schilderachtig gastronomisch-dorp van Benahavis.
Ongeacht drie 18 cursussen van het gatengolf Los is de Flamingo's ook naar huis aan het Hotel van het Paleis van Padierna van de Villa Anantara een luxueus kuuroord en wellnesscentrum kenmerken, 6 restaurants en bars, een privé strandclub en een (padel) tennisclub die.
Het bezit wordt gevestigd op een privé, opgeheven perceel, aan het eind van een impasseweg en in één van de aardigste straten in Los Flamingos.Entering zal de villa, u met de opmerkelijke 270 graden panoramische overzeese meningen worden weggeblazen. Het open-planontwerp staat een naadloze stroom tussen het leven, dinerend, en keukengebieden toe, die tot een betekenis van ruimte en vrijheid leiden, aangezien het zich tot een mooi openlucht het leven gebied, ongetwijfeld één van de belangrijkste eigenschappen van dit moderne huis uitbreidt. De villa biedt een levensstijl van comfort, verfijning, en ontspanning voor die aan die naar de epitome van het moderne leven streven. Het bezit wordt geprijst om te verkopen en aanbiedt de volgende aanpassing:
De benedenverdiepings50m2 woonkamer met panoramische overzeese meningen paste volledig moderne keuken met eiland, Bosch toestellen, ruim het dineren gebied 2 slaapkamers, 2 badkamerss beide het toilet Uitgebreide terrassen van de ensuite Afzonderlijke gast opnemend buiten het dineren (met inbegrip van BBQ) Gemodelleerde tuin met verwarmd zoutwater zwembad buiten de warme douche en toiletreeks van de Hogere vloer Hoofdslaapkamer met grote badkamers en afzonderlijke walk-in het kleden zich gebieds Uitgebreide privé terrassen met prachtige meningen lager benedenverdieping 1 slaapkamer en badkamers de ruimte van de ruimteSpelen van de Engels-reeks Afzonderlijke wasserij en de ruimte de ruimteIntegraal van de Machine van de Bergruimte van de barBioskoop 2 Extra eigenschappen Verwarmde het zoutwaterpool van de autogarage 8x4 (met de afzonderlijke ruimte van de poolmachine) buiten gasttoilet en verwarmt douche voor de pool Vloerverwarming door de voorwaarde van de Lucht door Dubbele integrale garage plus twee extra parkeerplaatsen Vloerverwarming door de voorwaarde van de Lucht door Dubbele integrale garage plus twee extra het systeem hoogste-Kwaliteit dubbel-verglaasde vensters van Domotic van de parkeerplaatsen Grote externe bergruimte met elektrische zonneblinden Vezeloptische Internet Automatische irrigatie