Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Paris France EN Immobiliers à Vendre Paris Paris-Isle-of-France FR Inmueble a la venta Paris Paris-Isle-of-France ES Immobilien zum Verkauf Paris Paris-Isle-of-France DE Immobiliari in Venditap Paris Paris-Isle-of-France IT Immobiliën te koop Paris Paris-Isle-of-France NL Imoveis venda Paris Paris-Isle-of-France PT дома Продажа недвижимости Paris Paris-Isle-of-France RU
« Terug

Huizen-Villa te koop Parijs, Frankrijk

£8.985.870 GBP | $12.084.660 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 445 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Huizen-Villa te koop Parijs, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het bezit van de van-markt voor verkoop in de jaren '30 in het hart van Parijs zevende, Weg Emile Acollas. Een unieke 445 m2 grote flat met een 160 m2tuin op Le Champs DE Mars. De indrukwekkende grote ingang met toiletten en een gastgarderobe is op de benedenverdieping. Een woonkamer van 50 M2 opent op de tuin met prachtige HSP. Geniet van de ruime eetkamer, van een bibliotheek, van een keuken met voorraadkast, en van een slaapkamer met een badkamers. Op de 1st verdieping die het Champ de Mars overzien: een grote slaapkamer met een badkamers en een toilet, een bureau of een slaapkamer, plus drie andere slaapkamers met badkamers en WC. Parijs 7 - van markt is de Weg Emile Acollas avec jardin op de 1st verdieping op Weg Emile Acollas een onafhankelijke studio met een badkamers en een WC. In de kelderverdieping is een mooie studio van 36 M2 die de tuin met keukengebied, badkamers en WC overzien. De 445 m2flat heeft vier kelders, één waarvan een ketelruim en drie parkeerplaatsen heeft. Het bezit heeft een portier voor maximumprivacy. Lasten: €4,500/quarter (het individuele verwarmen en heet water) Parijs zevende: De prestigieuze buurt en de rijke ingezetenen 7de arrondissement van Parijs zijn één van de mooiste gebieden in het westelijke deel van de stad. Talrijke politieke en officiële instellingen worden gevestigd op dit gebied. Een aantal van de prominentste instellingen die op dit gebied kunnen worden gevonden omvatten „gouvernementpatrimoine/bienvenue-a-lhotel-de-matignon " >Hotel DE Matignon, „unesco.org/en " >headquarters van Unesco, de militaire school Invalides, de Nationale Assemblage, en de ambassades van diverse landen. Vanaf 1981 tot 2018, werd het hoofdkwartier van de Socialistische Partij gevestigd op rue DE Solféroino. Het vroegere hoofdkwartier van RPF werd ook gesitueerd op deze straat. De belangrijkste bureaus van UDF en van de Modem zijn op rue DE l'Université. De prestigieuze en tree-lined straten van het gebied en de nabijheid van de beroemde openbare tuin van het Champ de Mars zijn enkele factoren die tot zijn reputatie bijdragen. De gebouwen die in dit district worden gevestigd zijn gewoonlijk duur. Bent u geinteresseerd in >buying van-marktbezit „livingonthecotedazur/echt-landgoed-luxe-flat-verkoop-Parijs-2 „in Parijs? Contacteer onze „livingonthecotedazur/de-macht-van-a-boutique-echt-landgoed-agentschap-Frans-riviera-Parijs-ibiza/„>boutique onroerende goederenfirma voor directe toegang tot de beste eigenschappen in Parijs.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 75007
Plaats: Parijs
Regio: Parijs Isle of
Provincie: Stad Parijs
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 445 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
11
Verwante zoekopdrachten:
Parijs Verminderd Vastgoed | Parijs Luxe Vastgoed | Parijs Goedkoop Vastgoed | Parijs Huizen-Villa te koop