2 Slaapkamers Appartement te koop Cannes, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in het district van het Palm Beach, komen 100 meters van Croisette en de Haven Canto, en ontdekken deze prachtige, volledig vernieuwde het terrasflat van het 68 m² dak.
Het bestaat uit een hal, uit een keuken openend op de woonkamer, uit twee Engelse reeksslaapkamers met doucheruimten, en uit een mooi hoekterras met onbelemmerde overzeese meningen.
Boven, zult u van een privé terras van het 58 m2dak met prachtige meningen genieten.
Een garage en een kelder voltooien dit bezit.
De „informatie over de risico's waaraan dit bezit wordt blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques: “ Contacteer ons voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve eigenschappen. Wij bieden de volledige dienst in onroerende goederen, van selectie, bezoeken en onderhandelingen aan financiering, vernieuwingen en de meest efficiënte fiscale structuur aan. Gebruik ons uitgebreid deskundig netwerk!