Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Agios Nikolaos-Crete Greece EN Immobiliers à Vendre Agios Nikolaos-Crete Crete FR Inmueble a la venta Agios Nikolaos-Crete Crete ES Immobilien zum Verkauf Agios Nikolaos-Crete Crete DE Immobiliari in Venditap Agios Nikolaos-Crete Crete IT Immobiliën te koop Agios Nikolaos-Crete Crete NL Imoveis venda Agios Nikolaos-Crete Crete PT дома Продажа недвижимости Agios Nikolaos-Crete Crete RU
« Terug

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

£1.085.250 GBP | $1.459.500 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 6
Oppervlakte: 464 m2
Oppervlakte grond: 4200 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in de verminderde prijs van Agio's Nikolaos.Newly. Een exclusief 2 villabezit voor verkoop op het elitegebied van villa Elounda.Each heeft afmetingen van 232 m2 (ongeveer 2320 sq voet) gelegen aan een zacht morsende heuvel boven strand Elounda op land van 4.200 m2 (ongeveer 42000sq voet). Beide villa's hebben prachtige overzeese en bergmeningen en door mooie tuinen, enorme bedekte gebieden, terrassen en gazons omringd. Het bezit is ingesloten met natuurlijk obstructie voert en een ijzerpoort opent op de oprijlaan. Een zeewater zwembad van 60 m2 en 4 die meters diep, met het baden gebieden wordt omringd wordt gevestigd voor de villa's op een lichtjes lager niveau. Elke villa heeft een zitting/een eetkamer met open haard en Franse deuren die op de veranda's uitbreiden. Een prachtig ontworpen, volledig uitgeruste keuken en een WC. zijn ook op de benedenverdieping. Drie slaapkamers met gepaste garderobes, Engels-reeksbad of douche de ruimten en de prachtige overzees-onder ogen ziende balkons zijn op de 1st verdieping. Alle woonkamers en slaapkamers hebben de hoogste kwaliteit van parketbevloering. De keuken en de badkamerss zijn prachtig betegeld. De verkoop van dit bezit omvat alle meubilair, centrale verwarming met eenheden in elke ruimte en lucht-voorwaarde in elke ruimte. Elke villa heeft zijn eigen garage en noodsituatieelektriciteitsgenerator. Één van de villa's met 2.000sqms van tuin en het zwembad kan verkochte meters for800.000 Euros.800 zijn aan het hof van het 9 gatengolf van Elounda.A 3 minuten aandrijving aan het dorp van Elounda en zijn zandig strand. Verscheidene andere aardige stranden een korte aandrijving weg. 8 minuten drijven aan de van de toeristenstad en provincie hoofdAgio's Nikolaos Minder dan was de aandrijving van het a1uur aan de internationale luchthaven van Heraklion.ELOUNDAElounda een kleine visserijstad op de Baai Mirabello, op het eiland van Crete.Although die is nog een groot deel van het leven op dit zeer schilderachtige gebied vissen, heeft het toerisme als belangrijkste industrie van overgenomen Elounda.It maakt deel uit van de gemeente Agios Nikolaos. Het is populair met Europese toeristen en heeft vele hotels met inbegrip van verscheidene 5* hotels. Elounda is ook de dichtste belangrijkste stad aan de vroegere lepralijderkolonie van Spinalonga. De stad is een minieme aandrijving 10 aan Agios Nikolaos en het dorp van Plaka (Lasithi).
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 72053
Plaats: Agios Nikolaos-Crete
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 464 m2
Oppervlakte grond: 4200 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Agios Nikolaos-Crete | Agios Nikolaos-Crete Verminderd Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Luxe Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Goedkoop Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Huizen-Villa te koop | Agios Nikolaos-Crete Huizen-Villa Zwembad te koop