Netherlands language

Verander taal close


Land-Plot for sale in Agios Nikolaos-Crete Greece EN Immobiliers à Vendre Agios Nikolaos-Crete Crete FR Inmueble a la venta Agios Nikolaos-Crete Crete ES Immobilien zum Verkauf Agios Nikolaos-Crete Crete DE Immobiliari in Venditap Agios Nikolaos-Crete Crete IT Immobiliën te koop Agios Nikolaos-Crete Crete NL Imoveis venda Agios Nikolaos-Crete Crete PT дома Продажа недвижимости Agios Nikolaos-Crete Crete RU
« Terug

Land-Perceel te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

£126.725 GBP | $172.125 USD
Type eigendom: Land-Perceel
Oppervlakte: 6471 m2
Oppervlakte grond: 6471 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Land-Perceel te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd die in het bouwterrein van Agio's Nikolaos.Seaside, in Vlichadia wordt gevestigd, geniet een mooi stil plattelandsgebied bij de het noordenkust van Kreta, noordwesten van de bezige toevlucht van de luxetoerist van Elounda.From zijn lichtjes opgeheven positie inzake een zacht morsend terrein, het perceel erachter van mooie onbelemmerde meningen van het Kretenzische Overzees, het omringende vreedzame platteland en de bergen. Het heeft de planningstoestemming (toelage) voor een huis of huizen van een totaal van 249 die m2, op één of twee vloeren, plus kelderverdieping en zolder wordt gebouwd. De overvloed van ruimte op dit perceel worden verlaten 6471m2 om pool, open & behandelde veranda's en terrassen, parkeerplaats, tennisbaan, tuin te maken gebieden enz. Er er bestaan reeds kleine opslagfaciliteiten (70 m2 in totaal) op het land dat of door kan de nieuwe eigenaar worden gehouden en worden gebruikt of onderaan vrije het toenemen capaciteit worden gescheurd. Het perceel heeft goede wegtoegang en is de watervoorziening ter plekke beschikbaar terwijl de elektriciteitslijnen om nabijgelegen en gemakkelijk zijn te verbinden met. Zeer weinig ontwikkeling heeft in het gebied plaatsgevonden dat een uniek natuurlijke, onbeschadigde schoonheid heeft. Er zijn een paar kleine dorpen want het fundamentele winkelen binnen een korte aandrijving van Vlichadia.There een zeer aardige vissenherberg in het dorp is dat al jaar open blijft. Afstand aan het overzees: slechts ongeveer 380 meters (op een rechte lijn). De toeristentoevlucht van Plaka, Elounda is over een minieme aandrijving 25 van het perceel. In Plaka en Elounda kan veel meer het winkelen mogelijkheden en belevingswaarde evenals aardige georganiseerde stranden worden gevonden. De internationale luchthaven van Heraklion is hier ongeveer 1 uur 15 minuten van.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 72053
Plaats: Agios Nikolaos-Crete
Regio: Kreta
Provincie: Prefectuur Lassithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 6471 m2
Oppervlakte grond: 6471 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Agios Nikolaos-Crete Verminderd Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Luxe Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Goedkoop Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Land-Perceel te koop