Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Agios Nikolaos-Crete Greece EN Immobiliers à Vendre Agios Nikolaos-Crete Crete FR Inmueble a la venta Agios Nikolaos-Crete Crete ES Immobilien zum Verkauf Agios Nikolaos-Crete Crete DE Immobiliari in Venditap Agios Nikolaos-Crete Crete IT Immobiliën te koop Agios Nikolaos-Crete Crete NL Imoveis venda Agios Nikolaos-Crete Crete PT дома Продажа недвижимости Agios Nikolaos-Crete Crete RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

£390.690 GBP | $525.420 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 665 m2
Bouwdatum: 2005

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Greece
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Agios Nikolaos-Crete, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in Agio's Nikolaos.Tucked weg aan de kant van dorp Plaka is dit een charmante villa van 80m2, aanbiedend een idyllische terugtocht met overweldigende meningen over de omringende bergen, het fonkelende overzees, en historische Spinalonga Island.Set op een privé perceel 665m2, gemalen villaspanwijdten drie, midden, en eerst vloer-en verstrekt geschikte parkeren enkel stappen van de ingang. Het bestaat uit op de benedenverdieping van een open van de plankeuken/woonkamer gebied. De grote vensters nodigen natuurlijk licht uit en bieden meningen van het omringende landschap aan. Van hier, heb toegang tot de binnenplaats via twee kleine openluchttrappen, waar u vinden=zult= een comfortabel het dineren/zitkamergebied volledig met een Jacuzzi en een openluchtfireplace/BBQ. Naast de belangrijkste ingang, leidt de binnenplaats tot een ontspannend die pool en zitkamer/zittingsgebied, door een houten pergola wordt beschermd, die een perfecte vlek voor het lounging aanbieden. Het gebied wordt verder verbeterd door een weelderige tuin met een verscheidenheid van kleine bomen, creërend een vertrouwelijk en vreedzaam milieu. Het huis bestaat uit: Benedenverdieping: keuken, woonkamer, kleine bergruimte. Midden vloer (mezzanine): één tweelingslaapkamer (mooi balkon met overzeese mening aanbieden) met een grote gepaste garderobe, en vloer bathroom.1st die: één dubbele slaapkamer met een gepast garderobe, balkon/een terras die berg en overzeese meningen van verscheidene kanten van het huis een aanbieden. Buiten gebied: pool, Jacuzzi, zitkamergebieden, BBQ, tuin, parkeerplaats. De toegang tot de hogere vloeren is via een marmeren trap in de woonkamer, terwijl de buitentrappen van lokale steen worden bewerkt, toevoegend aan het de charme en karakter van de villa. Deze villa wordt ideaal gezien gevestigd binnen het lopen afstand aan het strand, en enkel een paar notulen van de winkels en tavernas van Plaka, Elounda. Het provinciale kapitaal van Agios Nikolaos is weg een korte minieme aandrijving 20, terwijl de internationale luchthaven de aandrijving van een minder dan uur is.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 72053
Plaats: Agios Nikolaos-Crete
Regio: Kreta
Provincie: Lasithi
Land: Griekenland
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 80 m2
Oppervlakte grond: 665 m2
Bouwdatum: 2005
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Agios Nikolaos-Crete | Agios Nikolaos-Crete Verminderd Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Luxe Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Goedkoop Vastgoed | Agios Nikolaos-Crete Huizen-Villa te koop | Agios Nikolaos-Crete Huizen-Villa Zwembad te koop