Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Watergardens Gibraltar EN Immobiliers à Vendre Watergardens Gibraltar FR Inmueble a la venta Watergardens Gibraltar ES Immobilien zum Verkauf Watergardens Gibraltar DE Immobiliari in Venditap Watergardens Gibraltar IT Immobiliën te koop Watergardens Gibraltar NL Imoveis venda Watergardens Gibraltar PT дома Продажа недвижимости Watergardens Gibraltar RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Watergardens, Gibraltar

£668.092 GBP | $909.040 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 90 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Gibraltar
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Watergardens, Gibraltar

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
In Watergardens.Chestertons wordt pleased gevestigd voor verkoop dit bezit in Watergardens, Gibraltar uitsluitend om aan te bieden. Aanbiedend 3 slaapkamers, profiteert dit unieke heldere bezit van het podiumniveau van 2 grote terrassen die u met het overweldigen van de meningen van de Rots en van de jachthaven voorstellen. De verdere voordelen omvatten een grootmoedige grootteslaapkamers met gepaste garderobes, een heldere keuken, airconditioning, een opslagkast en laten parkeren toe. De plaats van deze flat is buitengewoon met zijn centrale plaats en gemakkelijke toegang tot stad, nochtans is de echte bonus zijn nabijheid aan het fabelachtige OceaanDorp. Geleverd verkocht bezit.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Watergardens" Gibraltar

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Watergardens
Regio: Gibraltar
Provincie:
Land: Gibraltar
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 90 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Watergardens | Watergardens Verminderd Vastgoed | Watergardens Luxe Vastgoed | Watergardens Goedkoop Vastgoed | Watergardens Appartement te koop