Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Marbella Spain EN Immobiliers à Vendre Marbella Andalucia FR Inmueble a la venta Marbella Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Marbella Andalucia DE Immobiliari in Venditap Marbella Andalucia IT Immobiliën te koop Marbella Andalucia NL Imoveis venda Marbella Andalucia PT дома Продажа недвижимости Marbella Andalucia RU
« Terug

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje

£3.160.334 GBP | $4.257.010 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 6
Oppervlakte: 562 m2
Oppervlakte grond: 847 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe Ontwikkeling: Prijzen van € aan €. [Bedden: 6 - 6] [Baden: 6 - 6] [Gebouwde grootte: 562.00 m2 - 562.00 GOEDGEKEURD m2] PROJECT EN VERGUNNINGEN - de LUXE van het van-PLAN de ECOLOGISCHE VILLA IN MARBESA, MARBELLA, TWEEDE LIJN VAN het STRAND MET OVERZEES Dit bezit BEKIJKT zullen op 3 vloeren met een panoramische lift worden voortgebouwd PVE die uit een hal, 3 slaapkamers met ensuitebadkamerss, en een tuin met een pool, een paar bomen bestaan en schrobt en een pool. Voor het parterre, hebben wij het gasttoilet, een volledig gepaste keuken met alle toestellen, een leven-dineert gebied, de hoofdslaapkamer met een een ensuitebadkamers en vulling, en een verwarmde pool. In de kelderverdieping, is er een grote garage, een wasserijruimte die met kabinetten, een worktop, een gootsteen, een bioskoopruimte, 2 slaapkamers met een gedeelde badkamers (mogelijkheid om een tweede badkamers toe te voegen) wordt gepast, een installatieruimte, en een verdeler. Het schuifdak heeft een pergola met een zittingsgebied, BBQ gebied, en Jacuzzi. De foto's van badkamerss en de keuken zijn enkel voorbeelden; de definitieve keus zal dat van de cliënt zijn! Voorbeeld van enkele specificaties, - Binnenlandse en buitenvloertegels van GRESPANIA 600x600 of 800X800 of 1200x1200 (hangt van gekozen tegel af) - de muren van de Badkamers met platen COVERLAM (GRESPANIA) 2700X1200 - Badkamerss van ROCA - GEBERIT - villeroy-BOCH - Aerothermia/airconditioning - lift PVE (GEEN ONDERHOUD) - Vloerverwarming in de volledige villa - de hoge vensters van het Plafond met een gedaald spoor, 5+5/chamber/4+4 - Onzichtbare plafond-hoge deuren - paste volledig keuken met de deuren van het aluminiumkader en behandelde met COVERLAM - Eiland met COVERLAM geen zichtbare verbindingen - Witte goederen van BOSCH of AEG - Verwarmde pool - Blinden in de beneden slaapkamers - Zonnepanelen en 2 lithiumbatterijen van 10kW - Auto lader - LEIDENE lichten in de oprijlaan aan de garage en ingang aan de villa - Schemer tot downlights - Gemotoriseerde ingangspoort en oprijlaanpoort zijn wij een bouwbedrijf, zeer belangrijk-in-Hand, die om het even welke mogelijkheid ontwerpen en kan construeren u kunt denken van. Als u geen ontwerp van ons ziet datvan u wij houdt ontwerp een totaal nieuwe villa voor u volgens uw ideeën en input.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Marbella" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 29001
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 562 m2
Oppervlakte grond: 847 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Marbella | Marbella Verminderd Vastgoed | Marbella Luxe Vastgoed | Marbella Goedkoop Vastgoed | Marbella Huizen-Villa te koop | Marbella Huizen-Villa Zwembad te koop