3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Duras, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een lange privé oprijlaan leidt tot dit mooie single-level bezit, dat in een opgeheven positie centraal bij zijn eigen land wordt geplaatst. Gebouwd in 1996, biedt het ruim aan, licht-gevulde ruimten - perfectioneer voor het genieten van de van meningen die het bezit omringen.
Het 77 m2 zitkamer-diner is ideaal voor het onderhouden, en de volledig uitgeruste keuken, het bureau, drie slaapkamers, en de badkamers voltooien de aanpassing op dit niveau. Bovendien zijn er een grote dubbele garage, een workshop, een wasserijruimte, en ruimte voor een speelkamer of een studio.
Hoewel er geen directe buren zijn, wordt het bezit gevestigd dicht bij Duras, met zijn restaurants, winkels, en ooit-populaire markt van de de zomernacht.
Boek uw vandaag het bekijken.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 424 000€ exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van de Koper 400 000€, belasting: 6%