3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marmande, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Enkel een uur van Bordeaux, in het blad plaatsen op een steenworp van een levendige stad met alle belevingswaarde (station, het ziekenhuis, winkels, scholen, restaurants), zal deze elegante manor - een vroeger wijn het groeien bezit - u over met zijn charme, ruimte en talrijke omzettingsopties, met inbegrip van de verwezenlijking van een onafhankelijke leefruimte winnen.
Van de ingang, een brede centrale ganglood aan één kant aan een enorme, licht-gevulde woonkamer met zitkamer, eetkamer en open-plankeuken, met directe toegang tot een groot, in de schaduw gesteld terras met de zomerkeuken - perfectioneer voor al en fresko die dineren socialiseren. Voor de overkant, voltooien een vertrouwelijkere zitkamer, een nutsruimte en een badkamers de benedenverdieping. Deze ruimte, die ook van onafhankelijke toegang via een seconde profiteert, discreter terras, kon gemakkelijk in een met alle accomodatie vlakte worden omgezet - ideal voor het welkom heten van familie en vrienden of het ontwikkelen van huurzaken.
Boven, het lange leidt landen tot drie grootmoedige slaapkamers, een ruime kleedkamer en een badkamers, die een warm en comfortabel het leven milieu verstrekken.
Het landgoed omvat een onafhankelijk bureau, ook twee grote wijnpakhuizen (potentieel voor vernieuwing voor een professioneel, artistiek of wijnbereidingsproject aanbieden, behoudens vergunningen), evenals een grote hangaar die. Het bezit wordt geplaatst in mooie gronden die van 2,800m2, vrede en privacy waarborgen. Een zwembad nodigt u uit om tijdens de zomermaanden te ontspannen, terwijl een petanquehof het buitengebied voor het delen van ogenblikken met familie of vrienden voltooit.
Een zeldzaam en veelzijdig bezit, ideaal voor een familieproject, een tweede huis of een toeristenontwikkeling.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 495 000 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 467 000 €, belasting: 6%