3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Leignes-Sur-Fontaine, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd enkel 40 minuten van Poitiers en 15 minuten van Civaux en Chauvigny, biedt dit charmante buitenhuis een vreedzaam het leven milieu aan.
Momenteel uitgespreid meer dan twee vloeren, kon het bezit gemakkelijk in twee afzonderlijke woningen (behoudens noodzakelijke toestemmingen) worden verdeeld, dankzij de bestaande onafhankelijke ingangen. Het zou daarom voor een familie of voor huurdoeleinden geschikt zijn.
Voor de benedenverdieping, zijn er een keuken, een woonkamer met een korrelbrander, een wasserijruimte met een toilet en een grote garage/een workshop. Het parterre bestaat uit drie slaapkamers, een bureau, een badkamers, een grote heldere woonkamer met directe toegang tot het terras en de tuin, een eetkamer en een tweede keuken met een kleine voorraadkast.
Het verwarmen is elektrische centrale verwarming.
Het terras geeft boven toegang tot de rijpe tuin en een barbecue/een terrasgebied. Er is ook een put.
Het bezit heeft ook twee garages met automatische deuren en een kelder.
Of u een ruim familiehuis of een bezit om in twee woningen zoekt om te zetten, biedt dit huis vele mogelijkheden in een prettig gehucht.
Prijs met inbegrip van agentschapprijzen: prijs 194 400 € exclusief agentschapprijzen: omvatte de commissie van Koper 180 000 €, belasting: 7%