Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Parcoul-Chenaud France EN Immobiliers à Vendre Parcoul-Chenaud Aquitaine FR Inmueble a la venta Parcoul-Chenaud Aquitaine ES Immobilien zum Verkauf Parcoul-Chenaud Aquitaine DE Immobiliari in Venditap Parcoul-Chenaud Aquitaine IT Immobiliën te koop Parcoul-Chenaud Aquitaine NL Imoveis venda Parcoul-Chenaud Aquitaine PT дома Продажа недвижимости Parcoul-Chenaud Aquitaine RU
« Terug

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Parcoul-Chenaud, Frankrijk

£151.953 GBP | $205.030 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 286 m2
Oppervlakte grond: 1016 m2

pool Zwembad
Avatar
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent 
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
email Bericht Versturen

close
(Arkadia)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Parcoul-Chenaud, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
EXCLUSIEF AAN DORPEN BEAUX! Een mooie schuuromzetting die 20 jaar geleden door de huidige eigenaars wordt gekocht en wordt voltooid. Het is het ideale huis van de familievakantie sinds omgezet geweest.
Reeks in zijn eigen privé ruimte en met tuinen aan voorzijde en achtergedeelte. De pool is 8x4m met elektrische dekking is in de voortuin. Aan het achtergedeelte zijn tuinen goed met en de schuur voor opslag en, met toestemmingen, voor vernieuwing.
Binnen is een grote leefruimte met een houten brander en een hoog plafond. De benedenverdieping is gescheiden met een keukengebied en twee het zitten gebieden en zaal. Er zijn twee dubbele slaapkamers en 2 badkamerss. Grote houten mezzanine is gebruikt als voorlopige slaapkamers voor de familie en studiegebieden. Alle houten en steeneigenschappen zijn sympathiek aan een goede kwaliteit behouden die een werkelijk prachtig huis maken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Parcoul-Chenaud
Regio: Aquitanië
Provincie:
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 286 m2
Oppervlakte grond: 1016 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
30
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Parcoul-Chenaud | Parcoul-Chenaud Verminderd Vastgoed | Parcoul-Chenaud Luxe Vastgoed | Parcoul-Chenaud Goedkoop Vastgoed | Parcoul-Chenaud Huizen-Villa te koop | Parcoul-Chenaud Huizen-Villa Zwembad te koop